Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6100
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Big–bitowe pastorałki pod Szrenicą

Wiadomości: Szklarska Poręba
Środa, 27 grudnia 2017, 7:19
Autor: WAC
Fot. Organizator
Duże wydarzenie muzyczne szykuje się 5 stycznia w Szklarskiej Porębie. Tego dnia o godzinie 18.00 odbędzie się w kościele pw. Bożego Ciała przy ul. Franciszkańskiej koncert "Retro Narodzenie Ania Rusowicz i Goście"

Bigbitowe Pastorałki z udziałem Ani Rusowicz i zaproszonych gości to koncert utrzymany w klimacie lat 60. i 70. Pochodząca z albumu „RetroNarodzenie" piosenka „Trudne życzenia" była jedną z najważniejszych i najpiękniejszych polskich piosenek 2016 roku. Na Liście Przebojów Trójki spędziła rekordową ilość 28 tygodni, z czego 16 tygodni w pierwszej dziesiątce.

- W ostatnim roku postanowiliśmy stworzyć zupełnie nowe Pastorałki świąteczne – informują organizatorzy koncertu. - W bigbitowym stylu nawiązujemy do tradycji lat 60-tych i 70-tych. Naszą ideą jest radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia w dobrym humorze i sprzyjającym otoczeniu. Nawiązujemy do tradycji polskich zespołów poprzednich dekad, góralskich tradycji oraz rockendrolowego klimatu. Jest to coś zupełnie nowego na naszym rynku muzycznym. Koncerty okraszone są pięknym światłem, nietypowymi instrumentami a przede wszystkim plejadą polskich gwiazd muzyki rozrywkowej podkreślają organizatorzy.

Gośćmi Ani Rusowicz będą: Martyna Jakubowicz, Marek Piekarczyk, Adam Nowak, Ania Brachaczek, Marcelina, Staszek Karpiel-Bułecka, Szymon Chyc -Magdzin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~2+2=4 27-12-2017 8:31
Ich ideą są radosne święta ,za dużą kasę ,powyją i pojadą w ciepłe kraje na wódeczkę i inne chaje.
~Huntre 27-12-2017 10:26
Śmieszna objazdówka jak za czasów chałtury Estrady warszawskiej, czy innej. Widziałem ten koncert w Szczecinie. Nie polecam za takie pieniądze. Na małe miejscowości zabierany jest drugi a nawet trzeci garnitur kompletnie nie znanych wykonawców, wiec nazwiska z plakatu nikogo nie zmylą. Płyta po przecenie 25,-

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group