Piątek, 15 stycznia
Imieniny: Domosława, Pawła
Czytających: 10524
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Big Band zachwycił publikę. Wczoraj w filharmonii

Czwartek, 23 czerwca 2011, 9:41
Aktualizacja: 14:25
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Big Band zachwycił publikę. Wczoraj w filharmonii
Fot. Zyava
Wczoraj, 22 czerwca na scenie Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze po raz pierwszy wystąpił zespół Big Band pod dyrygenturą Stanisława Fijałkowskiego. Koncert poprowadził Andrzej Więckowski. Wokaliści zachwycili publikę.

Wczorajszy koncert zespołu Big Band Filharmonii Dolnośląskiej pod dyrygenturą Stanisława Fijałkowskiego, który poprowadził Andrzej Więckowski udał się świetnie. Dopisała publika, z najlepszej strony pokazali się również wokaliści – Jacek Ziobro i Aneta Kolendo, którzy zebrali gromkie brawa za wykonania przebojów muzyki popularno-rozrywkowej, takich jak „Heaven. I’m in heaven” Franka Sinatry czy „What a wonderful world” Luisa Armstronga.

W sumie na widowni zasiadło około 160 osób. Po koncercie wszyscy byli zadowoleni i mówili, że z niecierpliwością czekają na kolejne koncerty zespołu: – Muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Legendarne utwory w nowych aranżacjach, aczkolwiek zachowujących ten klimat, który pozwala oderwać się chociaż na trochę od szarej rzeczywistości. Gorąco liczę na więcej takich koncertów – podsumowała Alina Grzelak, jedna z uczestniczek. Zresztą, oceńcie sami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group