Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Biathloniści po Mistrzostwach Polski i przed Mistrzostwami Świata

Audio

Czytaj na głos

Autor: arec 1 min czytania

Już jutro w Dusznikach Zdroju rozpoczną się Mistrzostwa Świata w biathlonie letnim. W reprezentacji naszego kraju znalazło się troje zawodników MKS Karkonosze Sporty Zimowe: Magdalena Nykiel, Agnieszka Cyl i Mateusz Zawół. Biathloniści przed dwoma tygodniami brali udział w Mistrzostwach Polski.

Cieszy wysoka forma Mateusza, który w ostatnich Mistrzostwach Polski w biathlonie letnim w Kościelisku zdobył trzy złote medale – w biegu pościgowym, sprincie i biegu indywidualnym. Zawody były bardzo udane dla zawodników jeleniogórskiego klubu. Magdalena Nykiel wywalczyła brąz w biegu pościgowym. Srebrne medale w poszczególnych kategoriach stały się udziałem: Jadwigi Wijas – bieg pościgowy, Łukasz Parszczyński – bieg pościgowy i sprint, Ewa Buchla – sprint, Grzegorz Korzeń – sprint, Dariusz Krajewski – bieg pościgowy. Brązowy medal w biegu indywidualnym wywalczył Grzegorz Korzeń.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka