Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3465
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Biathlon dla każdego – dosłownie!

Środa, 10 maja 2017, 8:54
Aktualizacja: 8:58
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Biathlon dla każdego – dosłownie!
Fot. organizator
Już w najbliższą sobotę (13.05) na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze każdy będzie mógł spróbować swoich sił w biathlonie letnim. Zapowiada się niezwykła zabawa!

Program „Biathlon dla każdego” jest w założeniu imprezą sportowo-społeczną dedykowaną dla wszystkich grup wiekowych. Wydarzenie to ma za zadanie zaktywizowanie mieszkańców miejscowości, gdzie będą odbywały się zawody do spędzania wolnego czasu, na uprawianiu sportu i rekreacji. Tego typu wydarzenie jest świetną okazją do rodzinnej integracji, a także do zacieśniania więzi w lokalnych społecznościach poprzez sport.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na sprawdzenie swoich sił w biathlonie, podczas ogólnopolskiej imprezy sportowej pod nazwą „Biathlon Dla Każdego”. Impreza odbędzie się 13 maja (sobota), na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. Każdy może wziąć udział - od przedszkolaka do seniora, a dystanse dopasowane są do wieku uczestników.

Zapisów można dokonać internetowo lub osobiście w dniu zawodów w godzinach 8.30- 10.00 - start pierwszego zawodnika 10.30. Będzie pomiar elektroniczny. Więcej informacji na stronie - biathlon.com.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group