Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 4667
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpłatne rozliczanie PIT u Erazma i Pankracego

Piątek, 5 kwietnia 2013, 7:26
Aktualizacja: 7:48
Autor: Angela
Jelenia Góra: Bezpłatne rozliczanie PIT u Erazma i Pankracego
Fot. Organiatorzy
Dzięki Karkonoskiemu Stowarzyszeniu Edukacyjnemu u Erazma i Pankracego kolejny rok z rzędu można bezpłatnie rozliczyć deklarację PIT. Wystarczy zgłosić się do biura na parterze przy ul. Kopernika 1 w Jeleniej Górze w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16:00–18:00.

Bezpłatnie PIT- y rozlicza również firma UFIKS Biuro Usług Księgowych przy ul. Wiejskiej 29 w Jeleniej Górze (nieopodal „Biedronki“), gdzie zgodnie z wolą właściciela firmy, warunkiem darmowego rozliczenia jest przekazanie 1 % na szkołę katolicką w Jeleniej Górze. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00.

Przypominamy też, że każdy podatnik może odliczyć swój 1 proc. podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Jednym z nich jest właśnie Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze. Przekazując 1 proc. swojego podatku na Caritas Diecezji Legnickiej, można wesprzeć pierwszą katolicką szkołę w Karkonoszach. W wypełnionym PIT należy zaznaczyć: organizację pożytku publicznego jako: KRS 0000221535 (czyli Caritas Diecezji Legnickiej), a w informacji uzupełniającej dodać: szkoła w Jeleniej Górze nr 250 oraz zaznaczyć „x”, że wpłacający wyraża zgodę na przekazanie swoich danych obdarowanemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group