Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8021
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Bezkonkurencyjni 12 - latkowie

Piątek, 12 października 2007, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
Jeleniogórscy "zorientowani" w czołówce zawodów w Świętoszowie

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali sie podczas odbywających się w Świętoszowie Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegach na orientacje zawodnicy klubu Paulinum Jelenia Góra.

W imprezie zorganizowanej przez UKS Gwiazdeczki Świętoszów, KS Artemis Wrocław,
Dolnośląski Związek Biegu na Orientację i 10 Brygadę Kawalerii Pancernej w Świętoszowie. wystartowała cała czołówka biegaczy na orientacje z młodszych grup wiekowych z województw dolnośląskiego i lubuskiego. Około 200 zawodnikom przyszło rywalizować na ciężko przebieżnych, trudnych technicznie trasach wytyczonych w leśnych ostępach.

Spośród startujących w zawodach jeleniogórzan najlepiej wypadli dwunastolatkowie. W biegu klasycznym pierwszy był Mateusz Dzioba, który na mecie wyprzedził swego klubowego kolegę Macieja Nowaka. Biegacze z Paulinum, biegnąc w składzie Tadeusz Matyja, M. Dzioba i Mateusz Komorowski byli także bezkonkurencyjni w biegu sztafetowym w kat. M -14. W rywalizacji sztafet w kategorii open (bez podziału na kategorie wiekowe) na trzecim miejscu uplasował sie zespół złożony z młodych Kacpra Klimkiewicza oraz M. Nowaka oraz doświadczonego Adama Bogulaka . Trenerem jeleniogórskich biegaczy jest Damian Dutkiewicz

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group