Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6335
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bez hałasów w zabobrzańskim dołku

Środa, 27 lutego 2008, 13:55
Aktualizacja: 13:56
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Bez hałasów w zabobrzańskim dołku
Fot. TEJO
Z krajobrazu Zabobrza znika piwiarnia pod namiotami ustawionymi w zagłębieniu na skrzyżowaniu ulic Ogińskiego i Różyckiego. Nie wiadomo, co powstanie w tym miejscu.

Piwiarnia była miejscem popularnym, ale i kontrowersyjnym. Nie wszystkim podobało się jej sąsiedztwo. Sporo do życzenia pozostawiał także wygląd namiotów.
Na hałasy i głośną muzykę narzekali mieszkańcy bloków przy ul. Różyckiego. Odgłosy przeszkadzały także pobliskiemu przedszkolu.

Obiekt raz płonął i tylko szybka interwencja straży pożarnej zapobiegła poważniejszym skutkom pożaru. Namioty były ogrzewane piecami gazowymi na butle, które w każdej chwili mogły wybuchnąć.

Hałasy i ryzyko skończyły się, bo od pewnego czasu namioty znikają, a dzierżawca terenu ogłosił chęć sprzedaży poszczególnych elementów. Co powstanie w dołku? Na razie nie wiadomo.

Przypomnijmy, że pierwotnie były tu korty tenisowe z trybunami. Nie były jednak używane i niszczały wraz z upływającym czasem. Po latach zostały jedynie kikuty ławek i zniszczona asfaltowa nawierzchnia. Może warto by przywrócić temu miejscu dawne przeznaczenie?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group