Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8071
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Będzie szkolenie dla przedsiębiorców

Wtorek, 27 listopada 2018, 17:19
Aktualizacja: Środa, 28 listopada 2018, 15:01
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Będzie szkolenie dla przedsiębiorców
Fot. Paweł Guszała
Jak zwiększyć efektywność w procesie pozyskiwania i obsługi klientów w mikro, małych i średnich firmach? Na te pytania odpowiedź będzie można uzyskać już 29 listopada o godzinie 9:00 w hotelu „Cieplice”. To właśnie tam zorganizowane zostanie bezpłatne szkolenie w tej sprawie.

Miasto kończy realizację całorocznego projektu pn. Promocja gospodarcza – inwestuj w Jeleniej Górze”. Dzięki niemu odbyło się kilka działań namawiających do inwestowania na naszym terenie, m.in.: emisja spotu reklamowego na antenie jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych, w kilku największych polskich miastach pojawiły się bilbordy oraz ukazały się publikacje w prasie. Koszt całego projektu wyniósł 200 tysięcy złotych, z czego 85% dofinansowała UE. Ostatnim elementem tego projektu jest szkolenie, które odbędzie się w najbliższy czwartek. W spotkaniu, które poprowadzi doświadczony szkoleniowec Mieczysław Bąk będą mogli wziąć udział przedstawiciele mirko, małych i średnich przedsiębiorstw z Jeleniej Góry.

- Szkolenie będzie dotyczyło obsługi inwestora – tłumaczy Barbara Olszewska, naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta UM – obsługi utrzymania kontaktów z inwestorem. Spotkanie zaczniemy od takich podstawowych spraw przygotowania siebie samego, autoprezentacji, poprzez informacje, gdzie najlepiej na targi pojechać, co najlepiej zabrać na takie targi, jak zorganizować swoje stoisko, a dalej jak pracować z inwestorem, jak z nim rozmawiać, jak przygotować dla niego ofertę.

Szkolenie będzie zorganizowane dla wąskiej grupy osób, bo dla 10 przedsiębiorców. Z tego co się dowiedzieliśmy, wolne są jeszcze 3 miejsca.

Zainteresowani powinni wejść na stronę internetową miasta (www.jeleniagora.pl), tam pobrać odpowiedni formularz, wypełnić go i wysłać. Informacje na temat szkolenia można uzyskać także pod numerem telefonu: 75/75-46-126. Spotkanie odbywać się będzie w godzinach od 9:00 do 17:00.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
83%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
801
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group