Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 5003
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Będzie równy chodnik przy Bogusławskiego

Sobota, 21 listopada 2009, 8:54
Aktualizacja: 8:54
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Będzie równy chodnik przy Bogusławskiego
Fot. rylit
Obecnie przechodząc nim trzeba dobrze uważać, by nie skręcić nogi, ale jeszcze w tym roku ma zyskać gładką nawierzchnię – mowa o chodniku przy ulicy Bogusławskiego, który rzutem na taśmę wyremontuje miasto. Ma to być ostatnia tegoroczna inwestycja, którą uda zrobić się jeszcze przed zimą. Koszt prac to około 200 tys. zł.

O wybojach i dziurach na chodniku przy ulicy Bogusławskiego mieszkańcy mówili od dawna. Na remont brakowało jednak pieniędzy, a jego stan pogarszał się z każdym miesiącem. W dewastowaniu tego, co jeszcze zostało pomagali zmotoryzowani, którzy jednym kołem pozostawiali swoje auta właśnie na tym chodniku. Na szczęście taki obraz już niebawem będzie historią.

– W budżecie znalazły się pieniądze na remont chodnika, ogłosiliśmy i rozstrzygnęliśmy przetarg, a obecnie remont jest realizowany – mówi Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Jeśli pogoda pozwoli, zakończy się on jeszcze w tym roku.

Ekipa pracuje już od kilkunastu dni i wszystko wskazuje na to, że nowa nawierzchnia chodnika pojawi się jeszcze przed nadejściem mrozów i śniegów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
638
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group