Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 7088
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Będą atrakcyjne wycieczki po Górach Izerskich

Środa, 29 maja 2013, 12:30
Aktualizacja: 12:46
Autor: Org
Region: Będą atrakcyjne wycieczki po Górach Izerskich
Fot. M. Guła
Stowarzyszenie Południowo–Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu, Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej – Oddział MiPBP w Lubaniu, Nadleśnictwo Świeradów, we współpracy z Christlich–Soziales Bildungswerk Sachsen e.V. (Niemcy), zapraszają do okrywania przyrody Gór Izerskich podczas transgranicznych spacerów wiosennych po pograniczu.

W tym roku organizatorzy przygotowali dwie bezpłatne wędrówki:
08.06.2013 (sobota) - Trasa: Orle – Hala Izerska – Polana Izerska - 12 km
09.06.2013 (niedziela)- Trasa: Stóg Izerski – Jizerka (Czechy) – Orle - 25 km

Oferta jest skierowana do osób indywidualnych (dorośli, rodziny z dziećmi). Organizatorzy nie pokrywają kosztów wyżywienia oraz kosztów ubezpieczenia. Uczestnicy samodzielnie ponoszą koszty przejazdu koleją gondolową  podczas spaceru w dniu 09.06. br.  Więcej informacji: www.skisun.pl

Organizatorzy natomiast zapewniają wszystkim uczestnikom z Polski i Niemiec bezpłatny przejazd autobusem (ze Zgorzelca przez Lubań do Świeradowa-Zdroju oraz powrót, a także tłumacza.
Wybierając się na te wycieczki trzeba zadbać o właściwe przygotowanie do wędrówki po górach (plecak, strój, obuwie, prowiant, napój etc.), zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona obowiązują zgłoszenia. Należy je przesyłać e-mailem do Południowo-Zachodniego Forum Samorządu Terytorialengo „Pogranicze” na adres: gula@pogranicze-csb.home.pl

O zakwalifikowaniu do udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane telefonicznie (lub mailowo) przez Organizatorów. Szczegółowych informacji na o spacerach udziela: Magdalena Guła (tel. 75 721 50 77; e-mail: gula@pogranicze-csb.home.pl)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group