Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 4 listopada
Imieniny: Karola, Olgierda
Czytających: 9886
Zalogowanych: 38
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Batalia o piaskownice

Sobota, 8 kwietnia 2023, 8:01
Aktualizacja: 10:13
Autor: Jacek
Piechowice: Batalia o piaskownice
Fot. Jacek
Piechowicki plac zabaw przy ulicy Kryształowej nie ma piaskownicy, więc dzieci bawią się w oponie, w której jest trochę piasku.

Radna Danuta Cal już od dłuższego czasu występuje do burmistrza Piechowic Jacka Kubielskiego w sprawie doposażenia tego miejsca zabaw dla dzieci, między innymi w ścianę spinaczkową i piaskownicę. Zaznaczając że dzieci bawią się w dużej oponie samochodowej.

Burmistrz w marcu 2022 roku odpisał radnej na interpelację, że w ramach posiadanych środków w budżecie na rok 2022 zostaną dokupione pojedyncze elementy na place zabaw. Pod koniec marca 2023 roku na ponownie złożoną interpelacje w sprawie doposażenia miejsca zabaw, radna otrzymała od burmistrza odpowiedź: Pod koniec minionego roku został zakupiony czworokąt sprawnościowy. Jednakże ze względu na porę roku i prace trwające na ulicy Kryształowej nie mógł on zostać zamontowany. Montaż wyżej wymienionego urządzenia zostanie zlecony w najbliższym czasie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
3
60%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
664
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Likwidacja prac domowych to fiasko?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
 
Koszykówka
Kraków zdobywa Jelenią Górę
 
Aktualności
Awantura na cmentarzu
 
Inne wydarzenia
Bieg Niepodległości wraca na ulice Jeleniej Góry. Szykują się utrudnienia
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group