Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6625
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bariery na drodze

Środa, 20 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 stycznia 2006, 22:54
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Utrudnienia w ruchu na drogach w powiecie jeleniogórskim i lwóweckim.

Trwa przebudowa mostu w Kostrzycy, w Krzewiach powstanie rondo. Przejazd w Kostrzycy mimo remontów, jest bardzo bezpieczny.
Utrudnienia w ruchu czekają kierowców jadących z Jeleniej Góry do Zgorzelca. W miejscowościach Radoniów i Krzewie Wielkie budowana jest obwodnica Radoniowa. Na niektórych odcinkach ruch puszczany jest wahadłowo. W miejscach tych ustawiono tymczasową sygnalizację świetlną.

Remont zakończy się jesienią. Do tego czasu mogą tworzyć się małe korki, ale po zakończeniu inwestycji skorzystają i mieszkańcy, i kierowcy – mówi starosta lwówecki Henryk Kulesza.
To nie jedyny remont w powiecie lwóweckim. Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy jadący przez Wleń. Na głównej drodze nr 297 nie ma wprawdzie robót, ale ruch ograniczony jest na ulicy Kolejowej, prowadzącej obok dworca.

Łatwiejsze życie będą mieli też kierowcy jeżdżący z Jeleniej Góry do Kowar.
W Kostrzycy trwa przebudowa mostu na rzece Łomnica. Mimo robót, ruch przebiega płynnie. Tuż obok miejsca remontów wytyczono prowizoryczny przejazd. Nowy most będzie szerszy od poprzedniego. Będzie też wybudowany chodnik. Inwestycja ma zakończyć się 12 października.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group