Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 13380
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „BAR” spektakl Teatru Verbum w JCK Muflon

Niedziela, 16 stycznia 2022, 5:59
Autor: JCK Muflon
Jelenia Góra: „BAR” spektakl Teatru Verbum w JCK Muflon
Fot. JCK Muflon
25 stycznia o godz. 18.00 JCK „Muflon” serdecznie zaprasza na spektakl „BAR”, który jest kolejną propozycją Teatru VERBUM działającego od kilku sezonów w JCK w Jeleniej Górze.

Przedstawienie powstało w wyniku poszukiwań twórczych członków zespołu teatru. Jest to kilka pozornie nie związanych z sobą scen – można by powiedzieć – osobnych monologów. Lecz miejsce, w którym się oni (bohaterowie) pojawiają jest niezwykłym „łącznikiem”.

Do baru trafiają postaci – kobiety z różnym bagażem doświadczeń i doznań. To miejsce stanowi swoisty pokój zwierzeń bohaterów. A widzowie stają się świadkami – wchodzą w świat emocji, które w każdej kolejnej scenie spektaklu są inne. Bohaterowi otwierają przed nami swoje intymne doznania i dzielą się z nami. Taką mają potrzebę. Bywa śmiesznie i smutno. A czasem tragicznie.

Scenariusz spektaklu BAR jest oparty na fragmentach z literatury światowej takiej jak: „Kobieta, która przychodziła o szóstej” – Gabriel Garcia Marquez, „Antygona w Nowym Jorku” – Janusz Głowacki, „Lament paranoika” – Stephan King, „Shirley Valentine” – Willy Russell.
Występują: Nina Znamienkiewicz, Katarzyna Tkacz, Joanna Dawidowicz, Iwona Skoblińska, Alicja Granda, Krzysztof Witkowiak. Wybór tekstów - zespół. Scenariusz, reżyseria, scenografia i muzyka –Krzysztof Rogacewicz

Bilety: 10 zł dostępne na www.bilety.jck.pl oraz w sekretariacie JCK Muflon.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group