Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2845
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Bandyta porzucił skradzioną taksówkę

Wtorek, 8 stycznia 2008, 13:27
Aktualizacja: 19:57
Autor: TEJO
Policjanci z całego Dolnego Śląska prowadzą intensywne, szeroko zakrojone poszukiwania sprawcy napadu na taksówkarza, do którego doszło w miniony weekend na terenie powiatu bolesławieckiego.

– Aktualnie policjanci sprawdzają osoby, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem. Wcześniej już, prowadząc działania poszukiwawcze, funkcjonariusze odnaleźli w lesie, kilka kilometrów od miejsca zdarzenia, odzież, która mogła należeć do sprawcy napadu – poinformował nadkom. Artur Staniszewski z KWP we Wrocławiu.

Policjanci zostali powiadomieni również o odnalezieniu, w kompleksie leśnym na terenie powiatu, porzuconego samochodu marki Mercedes, oznakowanego jako taksówka. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to samochód skradziony w wyniku zdarzenia.

Przypomnijmy: do napadu doszło 5 stycznia w godzinach popołudniowych, w jednej z miejscowości powiatu bolesławieckiego. Nieznany sprawca pobił kierowcę taksówki, a następnie ukradł mu mercedesa, którym uciekł w nieznanym kierunku. Ranny, nieprzytomny kierowca taksówki, został przewieziony do szpitala.

Informację o zdarzeniu przekazano innym jednostkom policji w kraju oraz policji niemieckiej i czeskiej. Miejsce odnalezienia odzieży i samochodu, może wskazywać, że policyjne działania zmusiły sprawcę do porzucenia skradzionej taksówki i utrudniły mu ucieczkę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group