Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 13 lutego
Imieniny: Katarzyny, Grzegorza
Czytających: 12526
Zalogowanych: 77
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Babcia klozetowa uwięziła klienta, bo nie zapłacił za toaletę

Czwartek, 27 września 2012, 8:56
Aktualizacja: 11:35
Autor: Angela
Nietypową interwencję mieli dzisiaj rano (27.09) o godz. 6.50 jeleniogórscy policjanci. Na numer alarmowy policji zadzwonił mężczyzna, który zgłosił, że został uwieziony w jednej z jeleniogórskich toalet miejskich przy ul. Obrońców Pokoju przez pracownicę szaletu, bo miał przy sobie tylko 0,80 zł, a cena usługi wynosiła 2 zł.

- Policjanci pojechali na miejsce, uwolnili mężczyznę i zawieźli go do bankomatu, skąd pobrał pieniądze i zapłacił pełną kwotę za skorzystanie z toalety - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Wniosek? Zanim wybierzemy się do płatnej toalety, warto sprawdzić zawartość portfela. Inaczej musimy się liczyć z… aresztem!

Sonda

Tłusty czwartek za nami. Pochwalcie się ile zjedliście pączków?

Oddanych
głosów
55
1
33%
2-3
40%
4-5
11%
Więcej niż 5
16%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Paczkomaty w rękach Amerykanów
Rozmowy Jelonki
Jeden albo dwa nie zaszkodzą, ale...
 
Pogoda
To nie koniec zimy, wrócą mrozy
 
Aktualności
Wywrotka betoniarki
 
Pieniądze
Kolejkowo z nagrodą
 
Uzdrowisko Cieplice
Rwa kulszowa
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group