Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 8 lipca
Imieniny: Elżbiety, Eugeniusza
Czytających: 10471
Zalogowanych: 118
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

III-liga piłkarska kobiet: AZS pokonał Orlika

Sobota, 11 maja 2013, 20:53
Aktualizacja: Niedziela, 12 maja 2013, 6:44
Autor: Przemo
III-liga piłkarska kobiet: AZS pokonał Orlika
Fot. archiwum
Wrocławianki po zwycięstwie w poprzedniej kolejce 16:0 z LUKS–em Ziemią Lubińską trafiły na godnego rywala. Ekipa Orlika Jelenia Góra dzielnie stawiła czoła liderkom, jednak to drużyna trenera Rynio zainkasowała komplet punktów.

Wrocławianki w tym sezonie tylko raz przegrały (w rundzie jesiennej w Wałbrzychu), w pozostałych spotkaniach zdecydowanie gromią swoje przeciwniczki. Na inaugurację sezonu wygrały w Dziwiszowie z Orlikiem 9:0. W drugim starciu między obiema ekipami jeleniogórzanki zaprezentowały się o wiele lepiej przegrywając we Wrocławiu jedynie 1:3, gdzie do przerwy utrzymywał się wynik 1:1.

Sobotnie spotkanie kapitalnie rozpoczęły gospodynie, które już w 2. minucie objęły prowadzenie. Drugi gol dla AZS-u padł w 30. minucie, ale jeleniogórzanki również miały swoje okazje. W drugiej połowie trzech "setek" w sytuacji sam na sam nie wykorzystała Barnowska i mecz zakończył się wynikiem 2:0. W następnej kolejce (18.V) podopieczne Roberta Stachowskiego zmierzą się na stadionie przy ul. Lubańskiej z Victorią Wałbrzych.

KS AZS II Wrocław - KS AP Orlik Jelenia Góra 2:0 (2:0)

Orlik: K. Cybluska, W. Kowalska, D. Dyzio, J. Zych, S. Sawicz, K. Brommer, A. Łabuda, K. Lechman, S. Strączek, K. Barnowska, J. Fedec, D. Curyło, A. Damasiewicz, M. Sadłucka, A. Palmowska.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
742
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
26%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
14%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
47%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Niemcy podrzucają nam migrantów?!
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Mauzoleum w Maciejowej… czyli karkonoskie Hollywood
 
Jeleniogórskie ulice
Szyk, elegancja i sport w jednym – ulica Złotnicza w Jeleniej Górze
 
Gruzrobota
Trwa wielki remont drogi nr 366
 
Aktualności
Borowice brzmią Gitarą i...poezją
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group