Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

AZS pokonał Orlika

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemo 1 min czytania

Wrocławianki po zwycięstwie w poprzedniej kolejce 16:0 z LUKS–em Ziemią Lubińską trafiły na godnego rywala. Ekipa Orlika Jelenia Góra dzielnie stawiła czoła liderkom, jednak to drużyna trenera Rynio zainkasowała komplet punktów.

Wrocławianki w tym sezonie tylko raz przegrały (w rundzie jesiennej w Wałbrzychu), w pozostałych spotkaniach zdecydowanie gromią swoje przeciwniczki. Na inaugurację sezonu wygrały w Dziwiszowie z Orlikiem 9:0. W drugim starciu między obiema ekipami jeleniogórzanki zaprezentowały się o wiele lepiej przegrywając we Wrocławiu jedynie 1:3, gdzie do przerwy utrzymywał się wynik 1:1. Sobotnie spotkanie kapitalnie rozpoczęły gospodynie, które już w 2. minucie objęły prowadzenie. Drugi gol dla AZS-u padł w 30. minucie, ale jeleniogórzanki również miały swoje okazje. W drugiej połowie trzech "setek" w sytuacji sam na sam nie wykorzystała Barnowska i mecz zakończył się wynikiem 2:0. W następnej kolejce (18.V) podopieczne Roberta Stachowskiego zmierzą się na stadionie przy ul. Lubańskiej z Victorią Wałbrzych. KS AZS II Wrocław - KS AP Orlik Jelenia Góra 2:0 (2:0) Orlik: K. Cybluska, W. Kowalska, D. Dyzio, J. Zych, S. Sawicz, K. Brommer, A. Łabuda, K. Lechman, S. Strączek, K. Barnowska, J. Fedec, D. Curyło, A. Damasiewicz, M. Sadłucka, A. Palmowska.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka