Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6544
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Austriackie wzory do naśladowania

Sobota, 18 października 2008, 8:46
Aktualizacja: 21:47
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Austriackie wzory do naśladowania
Fot. Archiwum
Czterdziestu młodych uczestników z Jeleniej Góry i okolic wróciło do kraju po 11 tygodniach szkolenia w Austrii. Wyjechali dzięki Stowarzyszeniu Pegaz, które po raz kolejny zorganizowało staż w ramach programu Leonardo da Vinci zatytułowanego „Zdobywanie przez mieszkańców kwalifikacji w gospodarstwach agroturystycznych Karyntii”.

W czasie praktyki w gospodarstwach indywidualnych uczestnicy zapoznali się ze sposobami funkcjonowania i pracy w austriackich gospodarstwach agroturystycznych. Nabyte doświadczenia z zakresu obsługi gości oraz poznanie innowacyjnych technologii, pozwoli stażystom wykorzystać zdobytą wiedzę w prowadzeniu w Polsce własnej działalności, a także w przygotowywaniu profesjonalnych ofert wypoczynku dla turystów przyjeżdżających w Sudety.

– Stażyści dzięki odbytej praktyce stali się bardziej wartościowymi pracownikami na rynku pracy – mówi Sylwia Majka ze Stowarzyszenia Pegaz. Potwierdzeniem nabytych kompetencji jest bowiem certyfikat wystawiony przez austriackiego partnera oraz „Europass Mobility”.
Staż został przygotowany przez Stowarzyszenie Pegaz w porozumieniu z Karynckim Stowarzyszeniem Farmerów „Urlaub auf dem Bauernhof”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group