Sobota, 27 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Atrapą broni w usta

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Pobił człowieka i przyłożył mu pistolet do ust grożąc, że zabije.

reklamy

To nie scenariusz filmu kryminalnego, ale krótki opis zdarzenia, do którego doszło ostatnio przy ulicy 1 Maja w Jeleniej Górze.
19-latek z o rok młodszym kolegą pili piwo w jednym z lokali na śródmiejskim trakcie.

– Chwilę później starszy z mężczyzn pojawił się z 26-letnim znajomym. Wywiązała się awantura, podczas której 19-latek pobił 18-latka, z którym wcześniej pił piwo – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Następnie wyjął pistolet, przyłożył broń do ust i kolan pokrzywdzonego i zagroził wystrzeleniem. Broń okazała się atrapą, ale napastnikom ułatwiła kradzież telefonu komórkowego należącego do ofiary. Agresorzy uciekli.

19-latka policja złapała następnego dnia. Okazało się, że młody bandyta był już objęty dozorem policyjnym, ponieważ kilka tygodni temu pobił dwóch mężczyzn przed jednym z jeleniogórskich lokali.

Został tymczasowo aresztowany. Za kradzież rozbójniczą i stosowanie gróźb karalnych grozi mu kara do 10 lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka