Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 6057
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Atrakcyjny zawód – szansa dla młodych

Wtorek, 17 października 2017, 6:55
Autor: Org
Jelenia Góra: Atrakcyjny zawód – szansa dla młodych
Fot. Organizator
Przypominamy, że w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze trwa nabór do projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” . Projekt skierowany jest do osób w wieku 18–24 lata i daje możliwość zdobycia bezpłatnego zawodu.

Młodzież będzie miała możliwość kształcenia się w zawodach deficytowych na lokalnym rynku pracy, ale także zdobędzie kwalifikacje zawodowe zgodne z jej zainteresowaniami i predyspozycjami. - Chętnych zapraszamy, bo pozostało już tylko kilka wolnych miejsc – informuje organizator projektu.

Osoby objęte projektem będą mogły wybrać profil swojego kształcenia: kelner, fryzjer, barman, florystka, kurs stylizacji paznokci, operatora wózka widłowego czy CNC - to tylko niektóre z propozycji. Po zajęciach teoretycznych odbędzie się 3-miesięczny płatny staż. Uczestnicy objęci będą także innymi formami wsparcia, to np. warsztaty kreowania własnego wizerunku czy zwrot kosztów dojazdu.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronach www.ohp.pl, www.dokariery.pl www.zielonalinia.gov.pl oraz w siedzibie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze przy ul. Wiejska 29.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Można się z nami kontaktować mailowo: i.zarczynska@ohp.pl oraz telefonicznie 75/ 645 77 35 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00) – zachęcają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group