Poniedziałek, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 6738
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

“Armenia mało znana” w cyklu czwartkowym

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 30 stycznia 2015, 7:40
Aktualizacja: 7:42
Autor: Manu
Fot. Jarosław Mirosławski
W czwartek (05.02) o godz. 19.00 w Muzeum Przyrodniczym (przy ul. Cieplickiej 11 A; w kompleksie pocysterskim) rozpocznie się prelekcja multimedialna pt. “Armenia mało znana”. Spotkanie poprowadzi Jarosław Mirosławski. Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona).

- Powędrujemy po kraju, który jest mało znany z folderów turystycznych, a naprawdę wart uwagi – opowiada prelegent Jarosław Mirosławski.

- Odwiedzimy okolice jeziora Sevan, przejdziemy przez góry w południowo wschodniej części kraju, odwiedzimy pasterzy, którzy wypasają całymi rodzinami stada baranów i krów przebywając w górach od roztopów do pierwszych śniegów w górach, zobaczymy jeden z najciekawszych na świecie wąwozów utworzony z ciosów bazaltowych oraz ujrzymy świątynie z okresu przedchrześcijańskiego - mówi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~stały uczestnik 30-01-2015 20:45
Dobrze, że tym razem nie sponsoruje Wrocław, bo pewnie znowu by była jakaś tandeta z "wedzą" z Wikipedii.
~Polecam 1-02-2015 15:41
Armenia - kolebka chrześcijaństwa, we wczesnych czasach chrześcijaństwa Armenia przyczyniła się do wysokiego rozwoju matematyki, kultury, sztuki, muzyki, architektury, kraj ten ma bardzo bogata historie i jest bardzo piękny, POLECAM wszystkim właśnie tam wyjazd na wczasy, mi się bardzo podoba podobnie jak Gruzja...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group