Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9772
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Areszt dla pirata drogowego

Środa, 2 października 2019, 10:09
Aktualizacja: Piątek, 4 października 2019, 6:35
Autor: WAC
Jelenia Góra: Areszt dla pirata drogowego
Fot. archiwum
Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie Rafał D., który kilka dni temu uciekając przed policyjnym pościgiem rozbił cztery auta, w tym dwa radiowozy.

Przypomnimy. 27 września w Karpaczu około południa doszło do kolizji, w takcie której prowadzący samochód osobowy uderzył w drzewo. Kiedy na miejsce zdarzenia przyjechał patrol policji, aby przeprowadzić interwencję, mężczyzna przesiadł się do innego pojazdu i rozpoczął ucieczkę w kierunku Jeleniej Góry.

Po podjętym pościgu i obławie mężczyzna został zatrzymany na jednym z jeleniogórskich osiedli. Pomimo zablokowania mu drogi ucieczki, próbował swoim samochodem taranować policyjne radiowozy. Dwa z nich uległy uszkodzeniu.

44-letni mężczyzna został zatrzymany, a następnie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze - mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowe w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski. - Rafałowi D. ogłoszono zarzuty popełnienia czterech przestępstw, w tym niezastosowania się do wydanego przez policję polecenia zatrzymania pojazdu, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, a także uszkodzenia dwóch radiowozów. Następnie Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze skierowała do miejscowego Sądu Rejonowego skuteczny wniosek o aresztowanie podejrzanego na okres trzech miesięcy od dnia zatrzymania. Zarzucone Rafałowi D. czyny zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat pięciu. Nie są wykluczone dalsze zarzuty dla podejrzanego.

Twoja reakcja na artykuł?

33
70%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
2
4%
Smuci
0
0%
Złości
11
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group