Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Apis najpierw na wyjeździe

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

W siedzibie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu odbyło się losowanie gospodarza pierwszego z dwóch meczów barażowych o awans do III ligi. Zespół z grupy zachodniej, czyli Apis Jędrzychowice – zagra najpierw w Świdnicy, a trzy dni później u siebie.

Terminarz dwumeczu: 27 czerwca 2020 r., godz. 17:00 Polonia-Stal Świdnica – Apis Jędrzychowicern30 czerwca 2020 r., godz. 17:00 Apis Jędrzychowice – Polonia-Stal Świdnica.

W sezonie 2019/2020 przerwanym po rozegraniu 16 kolejek, na czele grupy zachodniej był Apis Jędrzychowice, który podobnie jak AKS Strzegom i Karkonosze Jelenia Góra - zgromadził 37 punktów, jednak w układzie "trójkowym" miał najlepszy bilans bezpośrednich spotkań, podobnie jak stosunek bramek zdobytych do straconych. Z kolei w grupie wschodniej - również z 37 pkt. po 16 spotkaniach, najlepsza była Polonia-Stal Świdnica (miała 3 pkt. przewagi nad drugim w tabeli - Sokołem Wielka Lipa).

Zwycięzca dwumeczu barażowego awansuje do III ligi.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka