Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 3580
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Apel o pomoc dla pogorzelców z Maciejowej

Wtorek, 18 lipca 2017, 11:04
Aktualizacja: Piątek, 28 lipca 2017, 22:22
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Apel o pomoc dla pogorzelców z Maciejowej
Fot. archiwum
Środowisko rajdowców off–road'owych jednoczy się w celu pomocy ich przyjaciołom, którzy dzień po powrocie z Mud Party stracili dorobek życia w pożarze, do jakiego doszło 17 lipca w ich domu w jeleniogórskiej Maciejowej. Potrzebne jest niemal wszystko, co do życia niezbędne, a wesprzeć pogorzelców może każdy.

Dzień po Mud Party spłonęło mieszkanie Eweliny i Damiana, zostali dosłownie w tym co na sobie mieli. Cały dobytek ich życia spłonął w pożarze, a to co pozostało nie nadaje się absolutnie do niczego. - Przerażający jest widok, gdy patrzysz, a dom twoich znajomych płonie i nie możesz nic zrobić, a gdy już pożar zostanie ugaszony słyszysz jak twoi znajomi wyrzucani są na ulicę z tego spalonego domu – powiedział Andrzej Wójcik, organizator Mud Party, który koordynuje pomoc dla rodziny Bartnickich.

Potrzebne jest wszystko: ubrania, meble, AGD, talerze, sztućce, grzejniki, pościel i wszystko to, co do życia najbardziej potrzebne, bo stracili w pożarze dosłownie wszystko. Na najbliższy czas znaleźli schronienie u znajomych, ale tak naprawdę nie mają dachu nad głową i do czego wracać – dodał A. Wójcik.

Na obecną chwilę wszystkie rzeczy jakie chcieli byście przekazać można przywieźć lub przysłać na adres naszych przyjaciół: Rafała i Izy, którzy mają wolne miejsce na przechowanie waszych darów do momentu, kiedy będzie można je wykorzystać. Adres: Rafał Nycek, ul.Wróblewskiego 18a 58-500 Jelenia Góra tel. 757550008 lub tel.kom. 501876554 (Pomoc dla Damiana i Eweliny). Rozmiar ubrań:
Damian: Męska L, spodnie 32-34, a buty 43
Ewelina: 42-44, buty 37
Wiktoria: wzrost 152 cm, rozmiar buta 38.

- Jeżeli ktoś posiada do wynajęcia w okolicach Jeleniej Góry dom, który nadaje się do remontu również się odzywajcie, bo te dzieciaki nie mają się gdzie podziać, a kątem u ludzi choćby znajomych też nie można mieszkać wieczność – powiedział Andrzej Wójcik.

Kontakt do Andrzeja Wójcika: 785-722-448.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group