Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 9938
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Antonii Macierewicz odwiedzi Jelenią Górę. Już w poniedziałek

Środa, 15 czerwca 2011, 23:16
Aktualizacja: Czwartek, 16 czerwca 2011, 8:16
Autor: RED
Jelenia Góra: Antonii Macierewicz odwiedzi Jelenią Górę. Już w poniedziałek
Fot. antonimacierewicz.pl
W najbliższy poniedziałek, na zaproszenie poseł Marzeny Machałek Jelenią Górę odwiedzi minister Antoni Macierewicz – szef parlamentarnego zespołu ds. wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 16:30 w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ulicy Bankowej i będzie otwarte dla wszystkich mieszkańców.

Jak zapowiadają organizatorzy, goście i mieszkańcy rozmawiać będą o kondycji naszego państwa, wolności słowa, o przyszłości Polski i Polaków.

Pod koniec maja podobne spotkanie odbyło się w Zgorzelcu i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Ponad 250 osób szczelnie wypełniło przygotowaną salę, wielu mieszkańców, którzy nie zmieścili się w pomieszczeniu, przysłuchiwało się dyskusji z korytarza.

Czy poseł Machałek spodziewa się tak dużego zainteresowania także w naszym mieście? „Jestem pewna, że sala będzie pełna. Ludzie dzwonią i pytają o to spotkanie. Jest ogromna potrzeba szczerej i poważnej rozmowy o Polsce. Zapraszam wszystkich zainteresowanych!” – kończy parlamentarzystka.

Czytaj również

Komentarze (55) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group