Czwartek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 11089
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Alina Obidniak laureatką „Kobiecych Twarzy”

Wtorek, 19 listopada 2013, 8:00
Aktualizacja: Środa, 20 listopada 2013, 7:06
Autor: Manu
Region: Alina Obidniak laureatką „Kobiecych Twarzy”
Fot. PI
W minioną niedzielę (17 listopada) w sali balowej Zamku Książ w Wałbrzychu, podczas Gali Finałowej I edycji plebiscytu przedsiębiorczości i aktywności kobiet, Alina Obidniak odebrała z rąk kapituły statuetkę „Kobiecych Twarzy”, w kategorii kobieta w kulturze.

Kojarzona przede wszystkim jako wieloletnia dyrektorka jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida oraz inicjatorka Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych, Alina Obidniak znalazła się wśród nagrodzonych wybitnych postaci kobiecych ze świata biznesu, sportu i kultury.

Organizatorem plebiscytu była firma „Kobiecanki.pl”. Do udziału w imprezie zgłosiło się ponad 80 firm i osobistości kobiecych z całej Polski. W plebiscycie wybierano laureatki w takich kategoriach jak firma przyjazna kobiecie, menedżerka roku 2012, debiut w biznesie, kobieta z sercem, kobieta w sporcie i kobieta w kulturze.

Patronat honorowy nad imprezą objęła Dominika Bettman, prezes ds. Finansowych Siemens Sp. z o.o.. Od tego roku, cyklicznie w listopadzie, wyróżniane będą wybitne kobiety, a także firmy które w swoich założeniach stawiają na równość płci. W składzie Kapituły „Kobiecych Twarzy” była m.in.: posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka, która popiera przedsiębiorczość i aktywność zawodową wśród kobiet, Bogusława Matuszewska - wiceprezes zarządu ds. strategii i rozwoju, PGE Polska Grupa Energetyczna SA, Ewa Mikos – Romanowicz - dyrektorka ds. Rozwoju Biznesu Siemens Sp. z o.o., Roman Szełemej - prezydent Wałbrzycha, Agnieszka Kołacz – Leszczyńska - posłanka na Sejm RP, Danuta Marosz - dyrektorka Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu.

„Kobiece Twarze” to inicjatywa, która promuje najaktywniejsze, wybitne kobiety, szczycące się ważnymi dokonaniami w wielu dziedzinach - w biznesie, kulturze, sporcie i działalności społecznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group