- Brawo Alu! Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięcia Alicji. To efekt wielu godzin treningów, konsekwencji i sportowej pasji. Trzymamy kciuki za kolejne występy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach. Cała społeczność szkolna kibicuje Ci i gratuluje tego wspaniałego sukcesu! - mówią nauczyciele w SP 15.
Ala ogrywa starsze koleżanki
Audio
Czytaj na głos
fot. SP 15
Alicja Kużmińska z SP 15 w Jeleniej Górze bez problemu ogrywa starsze koleżanki z całego Dolnego Śląska. Mimo, że jest jeszcze młodziczką, to wygrała ze wszystkimi juniorkami młodszymi, a teraz zajęła znakomite drugie miejsce wśród... juniorek! To duży sukces utalenowanej zawodniczki z Jeleniej Góry.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.