Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 9397
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Akcja krwiodawstwa i koncert Gienka Loski. Już dziś, 25 sierpnia w Oriencie

Czwartek, 18 sierpnia 2011, 10:33
Aktualizacja: Piątek, 26 sierpnia 2011, 7:39
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Akcja krwiodawstwa i koncert Gienka Loski. Już dziś, 25 sierpnia w Oriencie
Fot. Organizator
Już dzisiaj, 25 sierpnia 2011 w jeleniogórskim klubie muzycznym Orient Express mieszczącym się w dawnym budynku dworca PKP odbędą się trzecia edycja akcji „Nie bądź żyła. Oddaj krew!” i koncert Gienka Loski, wrocławskiego barda ulicznego, laureata konkursu „X Factor”.

Już po raz trzeci z kolei Jakub Thauer – uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze zorganizował akcję „Nie bądź żyła. Oddaj krew!”, która tym razem odbędzie się w czwartek, 25 sierpnia 2011 w jeleniogórskim Orient Expressie. Co ważne, w tym samym dniu na scenie Orientu wystąpi Gienek Loska, wrocławski bard uliczny, laureat konkursu „X Factor”.

– Poprzednie edycje „Nie bądź żyła. Oddaj krew!” odbywały się w „Elektroniku”. Tym razem, przez wzgląd na wakacje zdecydowałem się zorganizować akcję gdzie indziej, w klubie Orient Express przy dworcu PKP. Z panią Alicją Dusińską, właścicielką lokalu ustaliliśmy, że każdy kto 25 sierpnia odda krew będzie uprawniony do 75 proc. zniżki na bilet na koncert Gienka Loski. Akcję zaczynamy o godz. 10.00 i zbieramy krew do godz. 15.00. Co zaś się tyczy koncertu, ten zacznie się o godz. 20.00 – mówi nam Jakub Thauer.

I dodaje: – Po raz kolejny zbieramy krew dla naszego kolegi – Mateusza Napiórkowskiego, który choruje na ostrą białaczkę limfatyczną i na 7 września br. ma zaplanowany przeszczep szpiku kostnego. Podczas pierwszej i drugiej edycji akcji zebraliśmy ponad 80 jednostek krwi, teraz dobijemy do setki!

Każdy krwiodawca może liczyć na słodki poczęstunek ufundowany przez właścicieli cukierni „Mrugała” w Jeleniej Górze. Ci, których 25 sierpnia do Orient Expressu przyciągnie jedynie koncert Gienka Loski, już teraz mogą nabyć bilety w lokalu i sklepie muzycznym DEMO przy ul. 1-go Maja 60. Przedsprzedaż: 30 zł. W dniu koncertu: 40 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
2297
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
8%
Konfederacje
11%
Lewice
8%
PiS
25%
PO
34%
Trzecią drogę
8%
Innych
8%
 
Głos ulicy
Wielka dziura – wjechałem w nią 2 razy
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Pierwsze zdjęcie zrobiłem poczciwą Smieną
 
Aktualności
Złożyli wieńce pod krzyżem
 
112
Kobieta rodzi – policja pilotuje do szpitala
 
Aktualności
Na razie szaro, może będzie kolorowo
 
112
Wypiła pół whisky i wsiadła za kółko
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group