Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5460
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Agatowe Lato z deszczowym zgrzytem

Niedziela, 13 lipca 2008, 15:13
Aktualizacja: 15:15
Autor: M. Kaszuba
Region Jeleniogórski: Agatowe Lato z deszczowym zgrzytem
Fot. M. Kaszuba
Trampoliny, autodromy, aż 165 straganów z agatami, wielka parada, ryk silników motocykli, występy artystów i koncerty. Tak w telegraficznym skrócie przebiegało XI Lwóweckie Lato Agatowe, które w Lwówku Śląskim zakończy się w niedzielę.

Od trzy dni wielu okupuje lwówecki Rynek. Kapryśna pogoda daje się jednak we znaki zwłaszcza w niedzielę. Spodziewanej pięknej słonecznej aury próżno wypatrywać w pokrytym gęstymi chmurami niebie. Goście święta spędzają wolny czas pośród kamieni ozdobnych i szlachetnych, muzyki, dobrego jedzenia i wielu innych atrakcji.

Niezapomniane wrażenia pozostawił parada inaugurująca lato urozmaicona przez liczną grupę motocyklistów. Była Grupa Pławna 9 oraz bractwo rycerskie. Wspaniały koncert dał zespół Bony-M. Świetnie zagrały Wędrowne Gitary.

Całkowitą klapą okazał się tylko występ Grupy Operacyjnej, która według wielu opinii w ogóle nie powinna wystąpić na Lecie z Agatami. Wokalista dwoił się i troił, aby poruszyć turystów do wspólnej zabawy, jednak tendencyjne teksty piosenek i więcej dyskusji przez mikrofon nie zainteresowały nikogo.

Negatywne opinie było głośno słychać przechadzając się w trakcie koncertu po lwóweckim rynku. Aby w przyszłym roku udało się uniknąć podobnych wpadek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group