Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2599
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ach, co to był za bal! Karnawał u Hałabały

Piątek, 11 lutego 2011, 8:25
Aktualizacja: Niedziela, 13 lutego 2011, 0:09
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Ach, co to był za bal! Karnawał u Hałabały
Fot. Organizatorzy
Wspaniały, bajkowy i kolorowy – tak zapisze się w pamięci dzieci, wychowawców i rodziców bal, który odbył się w Przedszkolu nr 11 (Krasnala Hałabały) w Sobieszowie.

Podczas balu spotkać można było Boba Budowniczego, Kota w Butach, Myszkę Mickey, Spidermana, Zorro, piratów, kowbojów, księżniczki, wróżki, rycerzy, kotki, pieski, pingwiny, biedronki, a nawet krokodyle.

Niemal wszystkie bajkowe postaci zawitały w przedszkolu im. im. Krasnala Hałabały w Sobieszowie. Na początek dzieci z pomocą rodziców i dziadków poprzebierały się w swoje stroję, następnie udały do swoich przedszkolnych grup, gdzie zaprezentowały swoje „nowe oblicze”. Później był a już tylko wspólna zabawa, a tańcom i śpiewom nie było końca. W przerwach maluchy wzięły udział w wielu konkursach. Kucharki i rodzice przygotowali też dla nich mnóstwo pyszności.

- Zabawa była naprawdę udana. Zdaniem dzieci, bal minął za szybko. Najmłodsi pytali, czy za rok przedszkole zorganizuje kolejną taką zabawę. Za jego organizację brawa należą się wszystkim - rodzicom za przygotowanie tak pięknych i pomysłowych strojów paniom przedszkolankom za przygotowanie i poprowadzenie profesjonalnie balu, i dzieciom za śpiewy i wspaniałą zabawę – ocenia pani Ania, babcia jednego z przedszkolaków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group