Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7322
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: A może w sobotę spacer krajoznawczy na Gapy?

Środa, 14 sierpnia 2013, 8:23
Aktualizacja: 8:26
Autor: Org
Komisja Krajoznawcza przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zaprasza w sobotę (17.08.) na kolejny spacer krajoznawczy śladami obiektów militarnych. Z prowadzącym wycieczkę Włodzimierzem Bayerem spotkamy się o godzinie 9.00 przy fontannie ozdobionej posągiem Neptuna znajdującej się przed jeleniogórskim ratuszem.

- Na początek dotrzemy na Wzgórze Krzywoustego, jednak głównym celem naszej wycieczki będą Gapy. To właśnie tam, na prawym brzegu Bobru, ukryte są resztki starych budowli, które będziemy starać się odszukać. Gdy dokonamy tego zejdziemy do gościńca „Perła Zachodu” gdzie odpoczniemy. Do Jeleniej Góry wrócimy przez Siodło. Przejście zaplanowanej trasy zajmie nam około pięciu godzin – informuje Krzysztof Tęcza.
Udział w wycieczce jest bezpłatny, jednak osoby w niej uczestniczące powinny zadbać we własnym zakresie o ubezpieczenie się od następstw nieszczęśliwych wypadków. Członkowie Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego z opłaconą składką podlegają ubezpieczeniu zbiorowemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group