Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 2661
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Niedziela, 16 września 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
W pieszego na chodniku </b>
54-letni kierowca mercedesa cofał tak nieuważnie, że potrącił o dwa lata młodszego mężczyznę, który szedł prawidłowo chodnikiem przy ul. 1 Maja. Pokrzywdzonego przewieziono do szpitala.

<b> REGION
Duet z &#8222;maryhą&#8221; </b>
Pecha i po dwie działki marihuany przy sobie mieli 18-latek z Jeleniej Góry oraz 21-letni mieszkaniec gminy Stara Kamienica. Obydwu zatrzymał patrol policji. Będą mieli kłopoty, ponieważ posiadanie nawet minimalnej ilości środków odurzających jest karalne.

<b> JELENIA GÓRA
Areszt za kradzież </b>
Przez trzy miesiące odpocznie w celi aresztu śledczego 29-latek z Jeżowa Sudeckiego. Podejrzewa go się o kradzież reklamówki, w której były dokumenty oraz pieniądze.

<b> JELENIA GÓRA
Pokuta za bójkę </b>
Dozór policyjny to środek zapobiegawczy, który zastosowano wobec 20-letniego mieszkańca Podgórzyna, który pobił innego mężczyznę.

<b> KARPACZ
Złodziejka do izby dziecka </b>
Zaledwie 16 lat ma dziewczyna, która ukradła w Karpaczu kobiecie telefon komórkowy o wartości 300 złotych. Nie oparła się pokusie i najbliższe dni spędzi w Policyjnej Izbie Dziecka w Wałbrzychu.

<b>SZKLARSKA POREBA
Jechał mimo zakazu </b>
37-letni wrocławianin zlekceważył wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jadącego volkswagenem golfem mężczyznę zatrzymał patrol policji w mieście pod Szrenicą. Kierowca trafił do izby zatrzymań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group