Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 5505
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 21 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Groźna nastolatka </b>
14-letnia mieszkanka Jeleniej Góry groziła swojej rówieśniczce, że ją pobije. Groźby wzbudziły na tyle uzasadnioną obawę ich spełnienia, że sprawą zainteresowała się policja, która prowadzi postępowanie.

<b> JELENIA GÓRA
Pijak z psychotropami </b>
Kilkadziesiąt tabletek psychotropowych „Clonazepamum” miał przy sobie pijany 51-letni jeleniogórzanin zatrzymany przez patrol policji. Wspomniany lek podany w większej dawce, może być traktowany jak środek odurząjący. Mężczyznę zatrzymano do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.

<b> JELENIA GÓRA
Trzech pod dozorem </b>
74-letni mężczyzna, który ranił nożem swojego syna w brzuch, został objęty dozorem policyjnym. Za popełniony czyn, do którego doszło w kamienicy przy ul. Warszawskiej, grozi kara 10 lat więzienia. Regularnie w komisariacie policji będą musieli meldować się także 49-latek, który od dawna znęcał się nad żoną oraz 22-letni mieszkaniec gminy Podgórzyn, którego przyłapano z amfetaminą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~jeleniogórzanin 21-06-2006 10:59
Proszę aby jeleniogórska Policja lub też straż Miejska zainteresowały się kierującym samochodem m-ki Fita 126p koloru białego o numerze rejestracyjnym DJ 24723 który w dniu dzisiejszym około godziny 9.15 na przejściu sterowanym światłami dla pieszych omało nie pozabijał przechodzących tam ludzi. Przeciez to wariat w wieku okoo 20 lat.
~Andreas 21-06-2006 16:48
Żeby to tylko on!! Jak ja bym tak spisywał to bym się nawet z miejsca nie ruszył. NiEch też wezmą się za czarnego malucha co jeździ po jeleniej jego stan techniczny jest rzenujący kolesie myślą że poucinali sprężyny to są panami szosy a to tylko Made In Dresiarz.
~mieszkaniec jelonki 22-06-2006 9:27
pięknie dozór policyjny za usiłowanie zabójstwa to jakiś sen,paranoja takich ludzi powinno się izolować czy w tym kraju już wszyscy powariowali
~JM 22-06-2006 9:44
A może by tak wpisywać marki samochodów i ich numery rejstracyjne właśnie takich cwaniaków którzy naruszają przepisy ruchu drogowego myśląc że są panami szos a są tylko kierowcami do d...py. Może nasza policja zainteresuje się taki kierowcami. Takie wpisy właśnie być powinny wpisywane na stronkach doniesień policyjnych bo dużo osób te stronki czyta i ogląda.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group