Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7299
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 14:42
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Na zakazie i po kielichu </b>
Policja zatrzymała 53-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który kierował samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze. Sprawca był niecierpliwy, bo sądowy zakaz kończy się 18 maja.
Ponadto na drogach miasta i powiatu jeleniogórskiego ujawniono pięciu nietrzeźwych kierujących pojazdami, z który rekordziści mieli: 3,04 promila i 3,24 promila alkoholu w organizmie.

<b>SIEDLĘCIN
Wpadka pasera </b>
34-letni mieszkaniec gminy Jeżów Sudecki przez kilka dni przechowywał a następnie sprzedał telefon komórkowy pochodzący z kradzieży dokonanej 13 kwietnia w Jeleniej Górze. Sprawca trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

<b> JELENIA GÓRA
Za oszustwa do aresztu </b>
Trzy miesiące w celach spędzą na razie 22-latek bez stałego miejsca zamieszkania oraz 22-letni jeleniogórzanin podejrzani o dokonanie oszustw kredytowych.

<b> JELENIA GÓRA
Pod dozorem za włamania </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiało meldować się dwóch mężczyzn, których podejrzewa się o kradzieże z włamaniem. Jeden to 22-latek z Podgórzyna. Drugi jest mieszkańcem województwa zachodnio-pomorskiego: stosował groźby karalne wobec swojej byłej konkubiny, włamał się do jej mieszkania i okradł ją.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group