Wtorek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 3067
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 11 kwietnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Zemsta na pszczelarzu </b>
Ule o wartości 4 tysięcy złotych zniszczył w jednej z pasiek pod Jelenią Górą 55-letni mieszkaniec miasta. Przy okazji włamał się do magazynu pszczalarskiego i ukradł stamtąd butlę gazową oraz regał stalowy za 260 złotych. Przestępcę złapali policjanci z Cieplic. Mężczyzna podejrzany jest także o kradzież elementów konstrukcji stalowej o wartości tysiąca złotych.

<b> REGION
Na dwóch gazach </b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami. Rekordzista miał 2,78 promila alkoholu w organizmie. Pozostali odpowiednio: 2,11 promila, 1,12 promila.
Inny kierowca z Kamiennej Góry, który prowadził po pijanemu samochód i chciał przekupić strażnika granicznego, został objęty dozorem policyjnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Budują nam następną droge śmierci ? 11-04-2007 23:24
-------------------------------------------------------------------------------- Po co te kraężniki z Cieplic do Goduszyna za pieniądze unine ? Robicie drogę śmierci. Ciekawe ile osób tam zginie? Wąska droga , a zrobiono tam koryto , to skandal. Sam bym tam skasował pijaka, tylko zachaczył się o kjrawężnik i wpadł do rowu . Dreoga bez poboczy i chodnika, bez oświetlenia to skandal i z dwóch stron wysokie krawężniki. Dla rowerzystów to realne zagrożenie. Chyba to projektował d...l. Jak rowerzysta ma ustąpić miejsca pędzącemu tirowi może się wypie..ć przez krawężnik do rowu , albo zgonąć pod kołami tira. To są nasze działania samorządowców ,którzy stwarzają realne zagrożenia dla naszego życia i zdrowia , a w szczególności naszych dzieci. Co Pan na to Panie Prezydencie Obrębalski, będzie od nowa Zabobrze ? Ciekawe ile osób w tym roku tam zginie i kto za to odpowie ? Moim zdaniem droga jest wadliwa i stwarza zagrożenie użytkownikom. Przy każdym wypadku będę ten komentarz wklejał ,a rodziny będą się domagały wysokich odszkodowań od samorządu Jeleniej Góry za wybudowanie drogi śmierci.Nie wystarczy ustawjenie odpowiednich znaków.
~aloiz 12-04-2007 0:45
Dziś wieczorem łepki tak rozbujali starego Forda że na zakręcie na Wolności wbili się w budynek przy Urzędzie Skarbowym. Mieli sporo ponad 100.
~Ta 12-04-2007 9:50
A w okolicy starego szpitala dzisiejszej nocy... prochy prochy i proch :)
~pirat drogowy 12-04-2007 22:38
uwaga kierowcy ! drogówka ze Zgorzelca czai się po JGórze. Tylko że sami niespecjalnie przejmują się przepisami i ogólnie pojętą kulturą parkując na trawniku przy przystanku autobusowym na WPola ( koło Perfectu ). Ciekawe, czy znajdzie się strażnik miejski z jajami aby wlepić im mandat za takie parkowanie ?? Dodałbym fotkę tych dzielnych policajtów ale nie wiem jak ją tu wlepić ...:(

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group