Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7707
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Piątek, 4 sierpnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Ostrożniej za kółkiem </b>
Kierujący samochodem marki Toyota 47-letni mężczyzna z Jeleniej Góry nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej ulicą Spółdzielczą rowerem 29-letniej kobiecie ze Starej Kamienicy. Cyklistka gwałtownie zahamowała i przewróciła się. Złamała obojczyk i łokieć. Zabrano ją do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Kobiecie pobrano krew do badań.

<b> JELENIA GÓRA
Dozór po ekstazy </b>
Osiem lat w więzieniu może spędzić 21-letni mieszkaniec Kowar, który dziesięć razy – jak ustaliła policja – sprzedał 15-letniemu chłopcu środek odurzający w postaci tabelek ekstazy. Mężczyzna na razie został objęty dozorem policyjnym po decyzji prokuratora rejonowego w Jeleniej Górze.

<b> JELENIA GÓRA
Duet włamywaczy </b>
Dwóch mężczyzn w wieku 18 i 20 lat włamało się do kiosku warzywnego przy ulicy Mickiewicza. Po wyłamaniu rolety sprawcy ukradli artykuły spożywcze na szkodę 43-letniego właściciela straganu. Złodziei złapała policja. W trakcie przesłuchania okazało się, że zatrzymani dokonali innych podobnych przestępstw. Policjanci ustalają pokrzywdzonych i wysokość strat.

<b> JELENIA GÓRA
Energetyczna pokusa </b>
Kabel energetyczny o wartości 1000 złotych usiłowało ukraść dwóch jeleniogórzan z jednej z firm znajdującej się przy ulicy Sudeckiej. Na gorącym uczynku złapał ich patrol policji. Sprawcy mają 61 i 49 lat. Jeden z nich trafił do policyjnego aresztu. Drugi – z uwagi na zły stan zdrowia – został zwolniony do domu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group