Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 7504
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 19 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Nastolatek agresorem </b>
Szesnastoletni wychowanek jednego z ośrodków wychowawczych jest sprawcą rozboju dokonanego na 28-letniej mieszkance Szklarskiej Poręby. Tak ustaliła policja, ale bandyty wyrostka jeszcze nie złapała. Jest on poszukiwany.

<b> JELENIA GÓRA
Uwaga w lasach </b>
54-letnia kobieta zabłądziła podczas grzybobrania w lasach w okolicy Jagniątkowa. Zaniepokojony jej zniknięciem partner powiadomił policję. Na szczęście amatorka grzybów odnalazła się po kilku godzinach. Policja apeluje do grzybiarzy, aby nie wybierali się samemu do lasów.

<b> JELENIA GÓRA
Zamknięty w celi </b>
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze aresztował tymczasowo na wniosek policji i prokuratury rejonowej 51-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 47-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu podczas libacji alkoholowej. Pijany sprawca ciężko pobił ofiarę, która miała ubliżać jego matce. Kabieta, która również była pijana, po dwóch dniach zmarła w szpitalu.

<b> JELENIA GÓRA
Po kielichu pod dozorem </b>
Dwie kobiety i dwóch mężczyzn będzie musiało regularnie stawiać się w komisariacie policji po tym jak zostali przyłapani na jeździe samochodami po pijanemu. Wśród objętych dozorem policyjnym są dwaj jeleniogórzanie (jeden bez stałego miejsca zamieszkania) oraz mieszkanki stolicy Karkonoszy i Jeżowa Sudeckiego.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group