Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6566
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 20 listopada 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 listopada 2006, 10:39
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JEŻÓW SUDECKI
Ukamieniowała samochód </b>
43-letnia mieszkanka gminy Jeżów Sudecki kamieniami obrzucała pojazd marki Fiat. Zbiła reflektor i przednią szybę. Pokrzywdzony oszacował straty na co najmniej 560 złotych. Na razie powody działania sprawczyni nie są znane.

<b> MYSŁAKOWICE
Złodziej w potrzasku </b>
Policjanci z Kowar zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Mysłakowice podejrzanego o kradzież aluminiowych elementów naczepy samochodowej. Do zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 listopada. Ustalono, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na podstawie nakazu przyjęcia do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymanego umieszczono w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> PODGÓRZYN
Złapali włamywacza </b>
35-letni mieszkaniec Ząbkowic Śląskich włamał się do jednego z mieszkań w gminie Podgórzyn. Zniszczył drzwi i ukradł 600 złotych oraz srebrny łańcuszek. Pokrzywdzona oszacowała straty na 1000 złotych. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.

<b> JELENIA GÓRA
Dręczył byłą żonę </b>
Podczas interwencji domowej policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją byłą żoną. Trwa postępowanie w tej sprawie. Dręczyciela osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka z „kompotem” </b>
Kilka działek tak zwanej polskiej heroiny miał przy sobie 44-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Został zatrzymany przez policję. Za posiadanie narkotyków grozi kara do dwóch lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group