Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5861
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 23 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 16:35
Autor: TEJO

<b> JELENIA GÓRA
Kradła przez fałszywki </b>
Policja zatrzymała 36-letnią mieszkankę Kowar, która będąc przedstawicielem jednej z firm zajmującej się udzielaniem pożyczek, fałszowała podpisy na umowach. Kobieta w ten sposób ukradła 9000 zł. Policjanci ustalają, kogo oszukała nieuczciwa pracownica.

<b> JELENIA GÓRA
Nie chciał do wojska</b>
Kolejny pokrzywdzony w sprawie oszusta, który powoływał się na wpływy w różnych instytucjach – a żadnych koneksji nie miał. Tym razem to 23-letni jeleniogórzanin, który przestępcy dał 2000 złotych w zamian za obiecywane odroczenie od odbywania służby wojskowej. Nieuczciwy jeleniogórzanin od kilku tygodni przebywa w areszcie. Policja ustaliła już kilka oszukanych osób.

<b> PIECHOWICE
Złodziej na przepustce </b>
Sprzęt komputerowy o wartości 7 tysięcy złotych ukradł mieszkańcowi Jeleniej Góry 31-letni mężczyzna z Grodkowa. Ten sam przestępca okradł też mieszkankę Piechowic z telefonu komórkowego, który kosztuje 600 złotych.
Sprawca był poszukiwany przez policję, ponieważ nie wrócił z przepustki w Zakładzie Karnym w Brzegu, gdzie siedział w celi za podobne przestępstwa. Na powrót do brzeskiego więzienia oczekuje w policyjnej izbie zatrzymań w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group