Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8543
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 4 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> REGION JELENIOGÓRSKI
Młody rozbójnik w potrzasku </b>
Policjanci z Kowar zatrzymali 18-letniego mieszkańca Mysłakowic podejrzanego o to, że w lipcu usiłował dokonać wymuszenia rozbójniczego na swoim rówieśniku. Groził mu pobiciem, aby zmusić chłopaka, aby systematycznie w każdą sobotę przynosił mu 70 zł. Stróże prawa ustalili, że zatrzymany jest sprawcą dwóch podobnych wymuszeń rozbójniczych. Dokonał ich dwa lata temu.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadki z narkotykami </b>
31-letni jeleniogórzanin miał przy sobie dwie tabletki ekstazy. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
Z kolei dozorem policyjnym objęty został 41-letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Podejrzewa się go o posiadanie prawie 50 działek amfetaminy.
31-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy także będzie musiał regularnie meldować się w komisariacie: patrol policji znalazł przy nim tabletki ekstazy.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Łupem komórka </b>
Telefon komórkowy o wartości 300 złotych skusił 23-letnią mieszkankę gminy Oleśnica, która ukradła urządzenie 51-letniej kobiecie ze Szklarskiej Poręby. Policja odzyskała łup, a złodziejkę osadzono w izbie zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Szarpał się z policją </b>
24-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania podczas interwencji w trakcie awantury domowej naruszył nietykalność funkcjonariuszy policji na służbie. Znieważył ich i szarpał się z nimi. Trafił do policyjnego aresztu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group