Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 14414
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 Kronika policyjna

Środa, 21 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> KOWARY
Po pijanemu
i bez prawka </b>
Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał 23-letni kowarzanin, który kierował oplem kadetem. Mężczyznę zatrzymała policja. Okazało się, że za podobny występek wcześniej sąd zabrał mu prawo jazdy i delikwent nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.
Nieco więcej trunków wypił 28-letni mieszkaniec Przesieki, który prowadził auto marki Renault mając 2,36 promila alkoholu w organizmie. W Sosnówce został zatrzymany przez policjantów z Karpacza. Także nie miał prawa jazdy, które za jazdę „po spożyciu” zabrał mu sąd. Mężczyznę osadzono w policyjnym „areszcie”.

<b> JELENIA GÓRA
Nocna kolizja </b>
Do stłuczki trzech samochodów doszło w nocy z wtorku na środę przy ulicy Sudeckiej. Przyczyną zdarzenia była najpewniej nieostrożna jazda jednego z uczestników kolizji. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Okazuje się, że ulica Sudecka nocą, kiedy ruch pojazdów jest zdecydowanie mniejszy, bywa podobnie niebezpieczna jak za dnia.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka z „prochami” </b>
Policjanci zatrzymali przy ulicy Ogińskiego 35-letniego mieszkańca Kamiennej Góry, u którego ujawniono 13 działek tak zwanej polskiej heroiny o czarnorynkowej wartości 70 złotych. Ich posiadacz miał także przy sobie sześć tabletek clonozepanum, psychotropowego preparatu medycznego. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Posiadanie narkotyków jest karalne. Grozi za to wyrok do trzech lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group