Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 5964
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 28 czerwca 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 28 czerwca 2007, 12:37
Autor: TEJO
Najnowsze

<b> JELENIA GÓRA
Sprzedawał nieletniej amfetaminę </b>
Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o posiadanie i udzielanie narkotyków różnym osobom, w tym nieletniej.
24-latek wpadł w nocy, 27 czerwca. Policjanci zastali w jego mieszkaniu 16-latkę i dwie dorosłe kobiety. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli kilka porcji amfetaminy, która była ukryta pod lustrem w pokoju. Ustalono, że jeleniogórzanin sprzedawał narkotyki nastolatce co najmniej 10 razy od kwietnia do czerwca tego roku. Mężczyzna trafił do izby zatrzymań. Odpowie za swój czyn przed sądem. Grozi mu kara do ośmiu lat więzienia. Policja wystąpiła o tymczasowe aresztowanie sprawcy.

<b> JELENIA GÓRA
Gimnazjaliści złodziejami </b>
Trzech uczniów nudziło się podczas wakacji i postanowiło okraść jeden z warsztatów szkolnych. Wyrostki mają od 15 do 16 lat. 26 czerwca około godz. 22 wyłamali blachę na dachu placówki, weszli do środka i wynieśli elektronarzędzia. Cały łup z niewiadomych przyczyn pozostawili na dachu i uciekli. W ręce policjantów wpadli dzień później. Dwóch z zatrzymanych ma na swoim koncie inne czynny karalne. Cała trójka za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem dla nieletnich.

<b> JELENIA GÓRA
Wbrew zakazowi i z fałszywkami </b>
Podrobionym prawem jazdy wylegitymował się policjantom 22-letni mieszkaniec Zgorzelca, który prowadził samochód pomimo aktualnego zakazu sądowego. Okazało się, że nie były to jedyne przestępstwa, które miał na koncie. W wyniku przeszukania samochodu zgorzelczanina policjanci znaleźli kilka dowodów osobistych wystawionych na różne osoby. Funkcjonariusze wyjaśnią źródło pochodzenia tych dokumentów. Za popełnione czyny 22-latkowi grozi kara do pięciu lat więzienia. Został tymczasowo aresztowany. W celi spędzi najbliższe trzy miesiące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group