Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7793
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 16 lipca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Agresja po piwie </b>
Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie 32-letni jeleniogórzanin, który butelką po piwie wybił szybę w samochodzie przy ulicy Wolności. Spowodował straty nie mniejsze niż 300 złotych.
Pijanego wandala zatrzymali policjanci. Trafił do izby zatrzymań do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności popełnionego występku.

<b> REGION
Piętnastka
na dwóch gazach </b>
Piętnastu nietrzeźwych prowadzących pojazdy zatrzymali policjanci podczas minionego weekendu. Wszyscy za popełniony występek odpowiedzą w trybie przyspieszonym przed jeleniogórskim sądem rejonowym.

<b> JELENIA GÓRA
Rowerowa &#8222;kraksa&#8221; </b>
W poniedziałek rano prowadzący rower mężczyzna spowodował kolizję z samochodem. Do zdarzenia doszło przy ulicy Krótkiej w Jeleniej Górze. Na trakcie obowiązuje zakaz ruchu pojazdów, ale winnym zajścia uznano rowerzystę. Został ukarany mandatem w wysokości 50 zł.

<b> MYSŁAKOWICE
Po kielichu na policjantkę </b>
Pijana 30-latka z Mysłakowic znieważyła i naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariuszki policji podczas jednych z interwencji. Agresywną panią umieszczono w policyjnym areszcie. Pobrano jej krew do badań. Za popełniony czyn czeka ją sprawa w sądzie. Może zostać ukarana grzywną, ograniczeniem wolności albo jej pozbawieniem do trzech lat.

<b> JELENIA GÓRA
Ukradli samochód? </b>
Podejrzanych o kradzież pojazdu dwóch jeleniogórzan w wieku 22 i 23 lat zatrzymała w miniony weekend policja. Sprawę badają funkcjonariusze z komisariatu w śródmieściu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group