Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 7009
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

59–letni ekshibicjonista obnażał się przed 10–latkami

Wiadomości: REGION
Poniedziałek, 23 lutego 2009, 14:29
Aktualizacja: Wtorek, 24 lutego 2009, 8:00
Autor: TEJO
Fot. .....
W trybie przyspieszonym zostanie doprowadzony do sądu grodzkiego mężczyzna z Jeleniej Góry, który w Kowarach, w obecności trzech 10–letnich dziewczynek, rozebrał się od pasa w dół. O zboczeńcu powiadomiła policję babcia jednej z 10–latek.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Babcia jednej z dziewczynek, które przebywały na placu zabaw, zgłosiła policji, że jest tam mężczyzna, który rozbiera się w obecności dzieci.

Policjanci wspólnie z babcią pojechali na miejsce. Kobieta opisała ekshibicjonistę. Nieopodal placu zabaw funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał poszukiwanemu, a obecna w radiowozie kobieta potwierdziła, że to on obnażał się w obecności dziewczynek – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 59-letni jeleniogórzanin. Przyznał się do obnażania przed dziećmi, jednak nie potrafił wyjaśnić powodów swojego zachowania. Jak ustalili policjanci, mężczyzna około dwóch tygodni temu w tym samym miejscu również się obnażał. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci nie zastali wówczas opisywanego mężczyzny.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Za nieobyczajny wybryk grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności , grzywny lub nagany. Zostanie on w trybie przyspieszonym doprowadzony do Sądu Grodzkiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group