Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 1 września
Imieniny: Bronisława, Idziego
Czytających: 10987
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karkonosze zagrają na Lubańskiej

Sobota, 19 listopada 2011, 11:46
Aktualizacja: 11:48
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Karkonosze zagrają na Lubańskiej
Fot. archiwum
Ze względów techniczno–organizacyjnych ostatni mecz drużyny piłkarskiej Karkonoszy odbędzie się na stadionie przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze, choć wstępnie planowano, iż rozegrany będzie jeszcze na przygotowywanym do przebudowy stadionie przy ul. Złotniczej.

W dniu 18 listopada 2011 r., podczas podpisywania umowy na przebudowę między Miastem Jelenia Góra, a wybraną w przetargu firmą Tamex, reprezentowaną przez dyrektora Piotra Krupskiego padły deklaracje, iż sobotni mecz będzie rozegrany jeszcze na stadionie przy ul. Złotniczej. Dyrektor Piotr Krupski potwierdził to przed mikrofonami i kamerami.

Niestety, w sobotę przed południem jeden z pracowników firmy podwykonawczej wjechał na murawę stadionu i – mimo interwencji dozoru – uszkodził płat murawy. Pomimo, że prace zostały natychmiast wstrzymane ingerencja w płytę boiska była tak znacząca, że uniemożliwiła rozegranie tego spotkania na tym boisku.

Firma Tamex uznając swoje zobowiązania, zadeklarowała, iż na własny koszt przewiezie niezbędny sprzęt na stadion przy ul. Lubańskiej, tak, by zarówno kibice, jak i widzowie mogli w godziwych warunkach wziąć udział w meczu. Podjęto starania, by uzyskać zgodę PZPN na zmianę miejsca spotkania, a także zgodę drużyny przeciwnej na rozegranie spotkania na innym jeleniogórskim boisku. Jeszcze przed godz. 11.00 w sobotę takie zgody zostały potwierdzone i tym samym mecz rozpocznie się o planowanej godzinie (14.00) i rozegrany zostanie na boisku przy ul. Lubańskiej. Za wszelkie zmiany i utrudnienia z tym związane firma Tamex i władze Jeleniej Góry przepraszają zawodników i kibiców – informuje Cezary Wiklik, rzecznik prasowy UM w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy byłeś (aś) na rozpoczęciu roku szkolnego ze swoim dzieckiem?

Oddanych
głosów
46
Tak
17%
Nie, mam większe dzieci i one już same chodzą na takie uroczystości
11%
Nie, moje dzieci już nie chodzą do szkoły
72%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
„Dominacja człowieka dobiegła końca”
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Edukacja
Uczniowie w mundurach
 
Aktualności
Będzie nowa kawiarnia na Zabobrzu
 
Aktualności
Jelenia Góra nie ucierpiała zbyt mocno
 
Aktualności
Rocznica powstania Solidarności
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group