Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 6424
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

25 tysięcy złotych do podziału

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 4 marca 2009, 9:23
Aktualizacja: 9:24
Autor: Ania
Choć na złożenie oferty w konkursie starostwa o dofinansowanie przedsięwzięć artystycznych i kulturalnych pozostał tydzień, tylko trzy instytucje zgłosiły swój udział. Najprawdopodobniej powtórzy się scenariusz z ubiegłego roku i większość przekaże swoją propozycję na dzień lub dwa przed końcem terminu. Pieniędzy jest niewiele.

Informacja o otwartym konkursie w dziedzinie kultury, sztuki i tradycji 2009 roku została podana przez starostwo jeleniogórskie 7 lutego. Od tego czasu do Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze dzwoni wiele osób i pyta o jego przebieg, ale konkretną ofertę przedstawiło niewiele z nich.

Być może ma na to wpływ kwota, jaką w tym roku dysponuje organizator na dofinansowanie najlepszych pomysłów, czyli 25 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę to, że najprawdopodobniej zostanie ona rozdzielona pomiędzy kilka instytucji, nie pokryje w całości realizacji większego projektu, co oznacza, że na organizację imprezy trzeba będzie szukać dodatkowych sponsorów. Z drugiej strony kilka tysięcy złotych pozwoli na pokrycie chociaż części wydatków.

Największą szansę na otrzymanie dofinansowania mają instytucje, które planują zorganizować zupełnie nową imprezę. Celem konkursu jest m. in. propagowanie przedsięwzięć artystycznych i kulturalnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~patriotka 4-03-2009 13:53
Dajcie pokój Kochani! Za 25 000 to można ustawić 3 klaunów na rogu ulicy, dać i m po 5 kg cukierków i kazać przez miesiąc zabawiać dzieci klaskaniem i grymasam. Może wystarczy kaski. Innowacyna i preza??? Żenada po prostu.
~Prawdziwy artysta 4-03-2009 14:50
To ja poproszę 2 patyki na pobazgranie sprayem jelonkowego ratusza...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group