Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6728
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 18–latka zaatakowała kobietę i ją okradła

Czwartek, 20 grudnia 2012, 8:07
Aktualizacja: 11:38
Autor: 112
Policjanci zatrzymali dziewczynę, która pobiła pokrzywdzoną oraz rozbitą butelką, tzw. „tulipanem” groziła jej pozbawieniem życia i zdrowia, a następnie okradła. Jej łupem padło mienie o wartości około 80 zł. Pokrzywdzona nie odniosła obrażeń.

We wtorek (18 grudnia) policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 18-letnią jeleniogórzankę, która podejrzana jest o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

- Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 26 listopada br. wieczorem na jednej z jeleniogórskich ulic. Napastniczka przewróciła pokrzywdzoną na ziemię, pobiła ją oraz wcześniej przygotowanym „tulipanem” zagroziła pozbawieniem życia i zdrowia. Zabrała ofierze torebkę z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi. Po napadzie sprawczyni uciekła. Pokrzywdzona powiadomiła policję – informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Funkcjonariusze w oparciu o uzyskany rysopis oraz zebrane w tej sprawie informacje wytypowali 18-latkę , jako podejrzaną o to przestępstwo. Została ona zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi jej do 15. lat pozbawienia wolności. Została już tymczasowo aresztowana na dwa miesiące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group