Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7029
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 13. kolejka ligi MOS w futsalu oraz rozdanie nagród

Środa, 25 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:49
Autor: Bero
Jelenia Góra: 13. kolejka ligi MOS w futsalu oraz rozdanie nagród
Fot. goral
W poniedziałek zakończyły się rozgrywki jeleniogórskiej MOS Ligi Futsalu. Zwyciężył team Przyjaciół Gola JG24.pl, który końcowy sukces przypieczętował wygraną z Aresztem Śledczym AMATOR. Dodajmy, iż zespół prowadzony przez Zygmunta Jankowskiego nie zasmakował goryczy porażki w całym cyklu imprezy.

Ostatnia seria spotkań dostarczyła zgromadzonej publiczności wielu emocji. Mimo, że już tydzień wcześniej Przyjaciele Gola zapewnili sobie zwycięstwo w całym turnieju, nie przeszli obok ostatniego meczu. Po ciekawym meczu pokonali Areszt Śledczy AMATOR w stosunku 2:1. - Jestem niezmiernie zadowolony, że prowadzona przeze mnie drużyna nie przegrała meczu, notując tylko dwa remisy - podsumował Zygmunt Jankowski, menager Przyjaciół Gola. Drugie miejsce w turnieju zajęła ekipa Baru Harnaś, która rozważała odpuszczenie spotkania z Promatic'iem. Zdecydowała się jednak zagrać dla Rauf'a Jamai, który spodziewa się potomka. Po dobrym meczu wygrali 6:4, czym przypieczętowali wywalczenie srebrnego krążka. - Wygraną na koniec turnieju dedykuję swojej żonie i dzidziusiowi, którego się spodziewamy - przyznał Rauf.. Najwięcej emocji przyniósł mecz pomiędzy Kry-cha Bus a Gwardią. Bardziej na zwycięstwie zależało ekipie Kry-chy, której wygrana dawała miejsce na podium. - Choć wynik tej potyczki był wysoki na korzyść medalistów, mecz wcale nie był łatwy dla Kry-chy. Zawody nie rozpoczęły się bowiem po myśli faworytów. Grali nerwowo i do przerwy ulegali Gwardii 3:4. Dopiero w drugiej części drugiej połowy meczu uwidoczniła się przewaga Kry-chy, która ostatecznie zwyciężyła 8:4 - relacjonuje organizator turnieju Mirosław Dębski. Z miejsca zejętego przez busiarzy był właściciel tego teamu, Wojciech Chadży. - Trzecie miejsce to nasz sukces. Liga była bardzo silna, a walka nawet z najsłabszymi drużynami wywoływala wiele emocji - przyznał. Nie mniej zacięte były pozostałe pojedynki. Kolegium Karkonoskie zdemolowało PEC 10:2, Pub Gol zwyciężył Alarm Security 4:2, a C.O. Cumbers kosztem Oldboy Team odniósł zwycięstwo 4:3. Nie zawiodła też drużyna Jelonki.com, która pewnie pokonała KU AZS Akademia Ekonomiczna. Studenci mimo wszystko uplasowali się przed "Jelonkami", które zdaniem organizatora imprezy pokazały się z dobrej strony. - Chłopcy grali świeży futbol. Mimo, że zaliczyli falstart, z meczu na mecz się rozkręcali. Jeżeli w przyszłym roku utrzymają skład, mogą należeć do czołowych ekip - przyznał Mirosław Dębski.

Po rozegraniu ostatniej 13. kolejki nastąpiła długo oczekiwana ceremonia wręczania nagród. Na podium stanęły kolejno ekipy - Przyjaciele Gola JG24.pl (I miejsce), Bar Harnaś Pracownia Reklam HUMOR (II miejsce), KRY-CHA BUS (III miejsce). Puchar "fair play" zdobyła z kolei ekipa Oldboy Team. Obok wyróżnień zespołowych organizatorzy ufundowali także puchary i dyplomy dla indywidualnych zawodników. Miano najlepszego bramkarze przypadło Danielowi Berbeckiemu (Przyjaciele Gola JG24.pl), najlepszego zawodnika - Arkadiuszowi Gawlikowi (KRY-CHA BUS), najlepszego strzelca - Rafałowi Musiałowi. Indywidualne wyróżnienie zdobył także piłkarz w kategorii "amator" - Wojciech Eszrych z PEC-u.

A jak poziom imprezy ocenił organizator? - Cieszy wysoki poziom sportowy zawodów. Nie mogło być inaczej. Do udziału w turnieju udało nam się bowiem zaprosić wielu znanych piłkarzy, m.in. Arkadiusz Gawlik z Lotnika, Daniel Berbecki i Artur Milewski z Chrobrego Nowogrodziec - nie kryje zadowolenia organizator turnieju Mirosław Dębski. Jak nas poinformował, w przyszłym roku będzie chciał poszerzyć rozgrywki, z podziałem na 1. i 2. ligę. Dzięki temu turniej nabrałby jeszcze większej rangi. - Planujemy fuzję z rozgrywkami halowymi prowadzonymi przez trenera Leszka Harapina. Wówczas impreza będzie się rozwijać i stanie się stałym punktem w piłkarskim kalendarzu "Jelonki" - zakończył organizator Dębski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group