Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1870
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żyj bez chemii – o tym dziś wykład prof. Batieczki

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 17 października 2016, 11:39
Aktualizacja: Wtorek, 18 października 2016, 15:29
Autor: Org
Fot. Organizator
W poniedziałek (17.10) o godz. 18.00 w jeleniogórskim Hotelu "Cieplice" odbędzie się wykład prof. Siergieja Batieczki pt. Żyj bez chemii – naturalne metody leczenia i zdrowego odżywiania.Wstęp jest bezpłatny.

Prof. Siergiej Batieczko jest uznanym naukowcem i praktykującym lekarzem, specjalistą chirurgii wewnętrznej. Ma na swoim koncie doktorat z zakresu chirurgii oka. Przez wiele lat prowadził Katedrę Chirurgii Klinicznej Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Odessie.Obecnie jest dyrektorem Integracyjnej Kliniki Medycyny Wschód-Zachód oraz Dyrektorem Medycznym Instytutu Anti-Age i Makrobiotyki w Odessie.

Prof. Batieczko jest członkiem Międzynarodowej Akademii Ekologicznej oraz stażystą kontraktowym Centrum Profilaktyki Gerontologii kliniki Genolier w Szwajcarii. Jest również doradcą naukowym Patrick Holford Institute w Londynie.

Oprócz medycyny konwencjonalnej, prof. Batieczko interesował się również medycyną niekonwencjonalną. Specjalizuje się w tradycyjnej medycynie chińskiej, akupunkturze i masażu leczniczym, a swoją wiedzę i praktykę w tym zakresie zdobywał i ugruntowuje w Pekinie. Jest też autorem wielu książek i publikacji poświęconych profilaktyce zdrowotnej, rehabilitacji osób przewlekle chorych oraz naturalnym metodom leczenia i odżywiania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ 17-10-2016 12:01
cos duzo tych stanowisk i w dodatku nie do sprawdzenia- w internecie nic o nim nie wiadomo a takich odznaczen jak Laury i Chwały internet ani wikipedia nie odnotowaly - i dziwnw ze taka persona jezdzi po swietlicach i sprzedaje masci po 45 zl - ot wg to nastepny pokaz uzdrowicielski typu kup pan cegle
~info rprp 17-10-2016 12:15
http://batieczko.pl/#siergiejanatoliewicz Jutro prof. Batieczko ma wykład we Wrocławiu, potem jedzie do Szwajcarii. Po świetlicach to chyba ty maści sprzedajesz burku
~ 17-10-2016 12:33
wyklady to drogi z 12;15 robi sie na uniwersytetach a nie po hotelach w miescinach a ze potem jedzie do Szwajcarii to wiadomo ze po nowe sloiki cudownych masci- oj takich uzdrowicieli jak Nowak z rekami co leczą , Kaszpirowski co odliczal do 10, i wielu innych co to pokazowki robia - a tego profesora mozna zobaczyc na YT , i ze to zwykly pokaz taki sam jak cudowne garnki co to wszystko ugotują , posprzatają i nawet beda nanczyc dzieci- oj naiwnosci ludzka , kiedy zaczniecie myslec
~ 17-10-2016 18:36
dlaczego informacja o wykladzie jest w tym samym dniu? chyba że przeoczyłam wczesniejsze info
~summienie narodu 17-10-2016 22:19
Życia bez chemii nie ma wcale. Od wielkiego startu w nasze życie ok 100 lat temu, wszystko jest od niej uzależnione od a do z... Jedynie trochę wcześniej zaczęła się produkcja paliw silnikowych, potem tworzyw sztucznych (stylon, nylon, PCV) aż po dzisiejsze technologie, gdzie dzięki chemii możemy żreć co chcemy, cieszyć się smakami jakie nigdy by do nas nie trafiły, gdyby nie chemia. Oczywiście chodzi o cenę. Mnóstwo rzeczy powstało i funkcjonuje dzięki chemii i jej procesom. Od mleczka dla uczulonych niemowląt, do leków ratujących życie i płynów co się wstrzykuje denatom, żeby ich mordy wyglądały w trumnie na zadowolone. Tak więc ten bełkot o chemii i jej szkodnictwie, jest podnoszony z okazji promocji jednego czy drugiego g..wna i przekonywanie ludzi, że jest tak a nie tak lub odwrotnie.
~antyśmanty 17-10-2016 22:31
Poślijcie go do epidiaskopatu. Tam dowie się co jest za jeden i czym obraża Jezusa. Jako Rusek nie ma prawa tu w Polsce podskakiwać, a od leczenia to jest tylko Pan Bozia, który jak zechce to uleczy, a jak nie zechce to da kopa w zadek i jeszcze zaszkodzi dodatkowo. Taki to on kochany i dobrotliwy. A już jak dodacie w epidiaskopacie o akupunkturze i homeopatii, TO KAŻDY OD PROBOSZCZA W GÓRĘ JEST UGOTOWANY i tylko czyha na wroga, żeby go udusić rencyma własnemi i to na trzeźwo. Tak się rysuje dola ruskiego profesora od zastępowania Panabozi w jego robocie i ukrywającego się ze swoim antychrystianizmem po knajpach i krzakach. Zaś kmiotki stojące w kościole jedynie przy drzwiach i czekający na hasło "spieprzajcie", nie zdają sobie sprawy, jak taki wkłuwający igły w doopę boli kościelnych.
~do 22:19 18-10-2016 11:35
akurat nie tego dotyczył wykład - trzeba było przyjść na spotkanie - Pan Profesor odpowiadał na pytania i zagadnienia poruszane przez zainteresowanych

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group