Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 6566
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Żyj bez chemii – o tym dziś wykład prof. Batieczki

Poniedziałek, 17 października 2016, 11:39
Aktualizacja: Wtorek, 18 października 2016, 15:29
Autor: Org
Jelenia Góra: Żyj bez chemii – o tym dziś wykład prof. Batieczki
Fot. Organizator
W poniedziałek (17.10) o godz. 18.00 w jeleniogórskim Hotelu "Cieplice" odbędzie się wykład prof. Siergieja Batieczki pt. Żyj bez chemii – naturalne metody leczenia i zdrowego odżywiania.Wstęp jest bezpłatny.

Prof. Siergiej Batieczko jest uznanym naukowcem i praktykującym lekarzem, specjalistą chirurgii wewnętrznej. Ma na swoim koncie doktorat z zakresu chirurgii oka. Przez wiele lat prowadził Katedrę Chirurgii Klinicznej Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Odessie.Obecnie jest dyrektorem Integracyjnej Kliniki Medycyny Wschód-Zachód oraz Dyrektorem Medycznym Instytutu Anti-Age i Makrobiotyki w Odessie.

Prof. Batieczko jest członkiem Międzynarodowej Akademii Ekologicznej oraz stażystą kontraktowym Centrum Profilaktyki Gerontologii kliniki Genolier w Szwajcarii. Jest również doradcą naukowym Patrick Holford Institute w Londynie.

Oprócz medycyny konwencjonalnej, prof. Batieczko interesował się również medycyną niekonwencjonalną. Specjalizuje się w tradycyjnej medycynie chińskiej, akupunkturze i masażu leczniczym, a swoją wiedzę i praktykę w tym zakresie zdobywał i ugruntowuje w Pekinie. Jest też autorem wielu książek i publikacji poświęconych profilaktyce zdrowotnej, rehabilitacji osób przewlekle chorych oraz naturalnym metodom leczenia i odżywiania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group