Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4353
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zwycięstwa Olimpii i Karkonoszy!

Wiadomości: IV-liga piłkarska, niższe ligi
Piątek, 31 maja 2013, 14:05
Aktualizacja: 14:06
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Cenne zwycięstwa Olimpii i Karkonoszy w zaległej 19. kolejce IV–ligi. Kowarzanie pokonali na własnym obiekcie Pogoń Oleśnicę 4:0, a biało–niebiescy wywalczyli komplet punktów na trudnym terenie w Zawidowie (3:2).

Wyniki zaległej 19. kolejki IV-ligi:
Sokół Wielka Lipa - AKS Strzegom 1:4
Piast Zawidów - Karkonosze Jelenia Góra 2:3
Olimpia Kowary - Pogoń Oleśnica 4:0
Orkan Szczedrzykowice - Piast Żmigród 0:2
Nysa Kłodzko - GKS Kobierzyce 0:2
Nysa Zgorzelec - Miedź II Legnica 0:4
Łużyce Lubań - Granica Bogatynia 0:2
Orla Wąsosz - Piast Nowa Ruda 3:3

Tabela:
1. GKS Kobierzyce------------26 - 57 - 54:31
2. Olimpia Kowary------------26 - 55 - 55:24

3. Piast Żmigród---------------26 - 55 - 58:22
4. AKS Strzegom--------------26 - 47 - 64:41
5. Sokół Wielka Lipa----------26 - 39 - 37:41
6. Piast Zawidów--------------26 - 39 - 40:34
7. Orla Wąsosz-----------------26 - 38 - 35:34
8. Karkonosze Jelenia Góra--26 - 37 - 42:53
9. Miedź II Legnica------------26 - 34 - 57:41
10. Orkan Szczedrzykowice--26 - 34 - 47:50
11. Granica Bogatynia---------26 - 34 - 43:38
12. Pogoń Oleśnica-------------26 - 33 - 38:45
13. Piast Nowa Ruda-----------26 - 31 - 41:44
14. Łużyce Lubań---------------26 - 22 - 43:77
15. Nysa Kłodzko---------------26 - 17 - 24:62
16. Nysa Zgorzelec-------------26 - 14 - 21:62

Wyniki zaległej 18. kolejki okręgówki:
Leśnik Osiecznica - Lotnik Jeżów Sudecki 2:1
Kwisa Świeradów Zdrój - Piast Wykroty 2:2
Piast Dziwiszów - Endico-Mitex Podgórzyn 0:0
Włókniarz Mirsk - Bazalt Sulików 3:0
Czarni Lwówek Śląski - Jawa Otok 8:0
Olimpia Kamienna Góra - Twardy Świętoszów 2:1
Victoria Ruszów - GKS Warta Bolesławiecka 3:0
BKS Bolesławiec - Pogoń Świerzawa 12:1

Wyniki zaległej 15. kolejki klasy A:
Grupa I:
Nysa Wolbromek - Piast Bolków 0:1
Woskar Szklarska Poręba - Victoria Czadrów 3:1
Orzeł Mysłakowice - Chojnik Jelenia Góra 3:3
KS Łomnica - Czarni Strzyżowiec 6:1
Chełmsko Śląskie - Orzeł Wojcieszów 2:2
Lechia Piechowice - Pegaz Krzeszów 1:3
Kwarc Pisarzowice - Orzeł Lubawka 1:4

Zaległe spotkanie 16. kolejki grupy II, klasy B:
Hottur Borowice - Pub Gol Jelenia Góra 3:1

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~fan 1-06-2013 8:57
olimpia znakomicie sobie radzi, III liga coraz blizej, oby tak dalej

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group