Poniedziałek, 20 marca
Imieniny: Aleksandry, Klaudii
Czytających: 9359
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zwiedzą region na raty

Poniedziałek, 9 lutego 2009, 9:27
Aktualizacja: 13:17
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Zwiedzą region na raty
Podczas wycieczek Rajdu na Raty można zwiedzić ciekawe zakątki okolic Jeleniej Góry. Na zdjęciu – ruiny kaplicy w Płoninie.
Fot. TEJO
Już po raz 39. odbędzie się kolejna edycja Rajdu na Raty, cyklu wycieczek zorganizowanych przez koło miejskie Polskiego Towarzystwa Turystyczno–Krajoznawczego. Imprezę dofinansowało miasto i starostwo.

Cykl rusza w niedzielę, 22 lutego. Chętni udadzą się na wycieczkę w okolice Wojanowa. Zbiórka o godz. 8. 33 przy przystanku „Tunel” (ul. W. Pola)

– Po wycieczce zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Klubu Nauczyciela przy ul. Bankowej, gdzie o godz. 14.30 rozpocznie się spotkanie turystyczne, na którym przy herbacie obejrzymy zdjęcia z poprzedniego sezonu i zapoznamy się z planem wycieczek na 2009 rok – zachęca Witold Gumprecht z PTTK.

Z kolei w pierwszą niedzielę marca wycieczkowicze udadzą się w trasę: Mysłakowice – Krzyżowa Góra – Staniszów – Czop – Witosza – Staniszów Dolny – Jelenia Góra (ul. Wolności) – na trasie wycieczki przewidziane ognisko. Zbiórka o godz. 9. 33 także na przystanku przy tunelu.

Udział w wycieczkach jest bezpłatny. Turyści ponoszą tylko indywidualnie koszty przejazdów i wstępów. Nie jest potrzebne wcześniejsze zgłaszanie udziału w imprezie (z wyjątkiem wycieczek wielodniowych). Wystarczy w dniu wycieczki przybyć na podane wcześniej miejsce zbiórki, gdzie zawsze oczekuje prowadzący.

Członkowie PTTK z opłaconą składką członkowską są ubezpieczeni zbiorowo, a pozostali turyści ubezpieczają się we własnym zakresie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
611
maksymalnie 150
84%
od 151 do 459
6%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
0%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group