Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 6302
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zwiedzą region na raty

Poniedziałek, 9 lutego 2009, 9:27
Aktualizacja: 13:17
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Zwiedzą region na raty
Podczas wycieczek Rajdu na Raty można zwiedzić ciekawe zakątki okolic Jeleniej Góry. Na zdjęciu – ruiny kaplicy w Płoninie.
Fot. TEJO
Już po raz 39. odbędzie się kolejna edycja Rajdu na Raty, cyklu wycieczek zorganizowanych przez koło miejskie Polskiego Towarzystwa Turystyczno–Krajoznawczego. Imprezę dofinansowało miasto i starostwo.

Cykl rusza w niedzielę, 22 lutego. Chętni udadzą się na wycieczkę w okolice Wojanowa. Zbiórka o godz. 8. 33 przy przystanku „Tunel” (ul. W. Pola)

– Po wycieczce zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Klubu Nauczyciela przy ul. Bankowej, gdzie o godz. 14.30 rozpocznie się spotkanie turystyczne, na którym przy herbacie obejrzymy zdjęcia z poprzedniego sezonu i zapoznamy się z planem wycieczek na 2009 rok – zachęca Witold Gumprecht z PTTK.

Z kolei w pierwszą niedzielę marca wycieczkowicze udadzą się w trasę: Mysłakowice – Krzyżowa Góra – Staniszów – Czop – Witosza – Staniszów Dolny – Jelenia Góra (ul. Wolności) – na trasie wycieczki przewidziane ognisko. Zbiórka o godz. 9. 33 także na przystanku przy tunelu.

Udział w wycieczkach jest bezpłatny. Turyści ponoszą tylko indywidualnie koszty przejazdów i wstępów. Nie jest potrzebne wcześniejsze zgłaszanie udziału w imprezie (z wyjątkiem wycieczek wielodniowych). Wystarczy w dniu wycieczki przybyć na podane wcześniej miejsce zbiórki, gdzie zawsze oczekuje prowadzący.

Członkowie PTTK z opłaconą składką członkowską są ubezpieczeni zbiorowo, a pozostali turyści ubezpieczają się we własnym zakresie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group